Maximianus Herculius, I.období vlády, 286 - 305
AE Antoninianus, Rv:"CONCORDIA.MILITVM.", RIC.5.621, S.3511 - mincovna Antiochia - 5.dílna - ražba z roku 293, mírně exc., patina
Maximianus Galerius - jako césar, 293 - 305
AE Radiatus, Rv:"CONCORDIA.MILITVM.", RIC.6.19b, S.3613 - Cyzicus - 3.dílna - ražen 295 - 299, patina
Maximinus II. Daia, 310 - 313
AE Follis, Rv:"GENIO.IMPERATORIS.", RIC.6.148c, S.neuv. - Antiochia - 7.dílna - ražba z roku 310-311, 5.364g, nep.nedor., patina
Constantinus II. - jako césar, 317 - 337
AE3/4, Rv:"GLORIA.EXERCITVS.", S.3851, RIC.7.184 - Thessalonica - 2.dílna - ražba z let 330 - 333, pěkná patina
Constantius II., 337 - 361
AR Siliqua, Rv:"VOTIS.XXX.MVLTIS.XXXX.", RIC.8.258, S.3897 - mincovna Arelate - 2.dílna - ražba z let 355 - 360, 1.960g, vada materiálu, vada razidla, pat.
AE4, Rv:"SPES.REIPVBLICE.", stoj.císař, RIC.8.233, S.3911 - Aquileia - 1.dílna - ražba z let 355 - 361, nepravidelný okraj střížku, mírně kor., patina
Constantius Gallus - jako césar, 351 - 354
AE Maiorina, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO.", RIC.8.107, S.3954 - Constantinopolis - 3.dílna - blíže nedatov., mírně exc., pěkná patina
Valens, 364 - 378
AE3, Rv:"SECVRITAS.REIPVBLICAE.", RIC.9.7b, S.4018 - Siscia - 1.dílna - ražba z let 364 - 367, pěkná pat.
Gratianus, 367 - 383
AE4, Rv:"VOT.XV.MVLT.XX." ve věnci, S.4045, RIC.31a - Siscia - 2.dílna - ražba z let 378 - 383, patina
Aelia Flaccilla, manželka Theodosia I.
AE4, Rv:"SALVS.REIPVBLICAE." sedící Victoria, S.4094, RIC.17 - Heraclea - 1.dílna - ražen 378 - 383, nepravidelný tvar střížku, pěkná patina R!
Arcadius, 383 - 408
AE2, Rv:"GLORIA.ROMANORVM.", stoj. císař, RIC.9.21b, S.4131 - minc. Alexandrie - 1.dílna - ražba z let 392 - 395, pěkná patina
Hadrianus, Egypt, Alexandria
AE Drachma, 35mm, rok 3 (= 117/119), ležící Nil, hroch, podobný jako SGI.1259, K-G.32/92, Dat.1799, 23.617g, nepravidelný tvar střížku, pěkná patina
Caracalla, Syrie, Laodicea ad Mare
AR Tetradrachma, Rv: sedící orel, dole hvězda, opis, SGI.2656, Prieur.1176, 14.920g, mírně exc., pěkná patina
Philippus I., Syria Seleucis, Antiochia ad Orontem
Bil.tetradrachma, rok 247/248, sedící orel s věnci v zobáku, podobná jako SGI.3958, McA.926, Pri.353, 12.593g, nep.exc., nep.nedor., pěkná patina
Gallienus, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 2 (= 254/255), Elpis kráčející doleva, jako SGI.4628, K-G.90/10, BMC.2179, 9.308g, vady materiálu, koroze, patina
-2/2-
Carus, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 1 (= 282/283), stoj. Dikaiosyne zleva, jako SGI.4774, K-G.113/3, För.1220-1221, Dat.5565-5566, 7.559g, nepravidelný okraj, pěkná pat.
Justin II. a Sofie, 565 - 578
AE Follis, Constantinopolis - 2.dílna, rok 5 (= 569 /570), SB.360, Sabatier.XXII/2, 15.745g, nepravidelný tvar střížku, nedor., patina
Mauricius Tiberius, 582 - 602
AE Follis, m.Nikomedia - 1.dílna, rok 10 (= 591/592), SB.512, podobný jako Sabatier.XXIV/19, exc., nedor., pěkná patina
Umájovci, anonymní ražby, AH.116 - 124 (= 734 - 741)
AE 1/2 Fals - arabský typ, podobný jako MI.80, podobný jako Wil.356, 3.980g, nep.nedor., pěkná pat.
Ajjubovci, Al Kámil Mohammed ibn Al Adil, AH.615-635
AE Fals, mincovna Damašek, AH.625 (= 1226), podobný jako MI.833, Wil.914, 3.830g, exc., nedor., patina
2/2-