Hvozdenský Josef, 1932 -
Památník národního písemnictví v Praze 1977 - budovy Strahovského kláštera, emblém, opis / symboly liter. oborů, emblém, opis, Sign., patin. postř. bronz 75 mm
Jaška Jiří, 1906 - 1982
N.P.Baťa - 3.uhelná brigáda 1947 - horník s kahanem a krumpáčem, opis, Sign.JKA, patin. měď 60 mm, lakov.
N.P.Baťa - 4.uhelná brigáda 1948 - kahan, krumpáč, sekera, důl, opis, Sign.JKA, lakov. patin. měď 60 mm
Knobloch Milan, 1921 -
Alfons Mucha - pamětní medaile b.l. (1965) - hlava zprava, opis / personifikace Jara, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, na hraně číslováno (37)
William Shakespeare - 400 let narození 1964 - poprsí zleva, znak, opis/ růže a dýka, vročení, opis, Sign., patinovaný bronz 75 mm
Jan Kupecký - 300 let narození 1967 - polopostava malíře se štětcem, opis/ zvon, latinský nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm
Národní muzeum v Praze - 150.výročí založení 1968 - budova muzea, latinský opis / sedící Bohemie částečně zleva, latinský nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Václav Hollar - 50 let SČUG v Praze 1918/1968 - poprsí mírně zprava, opis/ Pražský hrad v 17.století, emblém, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Památník národního písemnictví - K.H.Borovský 1971 - poprsí mírně zleva, vročení, opis / lev držící knihu, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Jan Kampanus Vodňanský - 350.výročí narození 1972 - poprsí zpředu, arkýř, znak, opis / listina probodnutá mečem, znaky, nápis na stuze, Sign., patin.bronz 70mm
Jan Kampanus Vodňanský - 350.výročí narození 1972 - poprsí zpředu, arkýř, znak, opis / listina probodnutá mečem, znaky, nápis na stuze, Sign., bronz 70mm, etue
Dvacet let Památníku národního písemnictví 1973 - Strahovský klášter, znak, opis/ kniha, tiskařský lis, lipové lístky, vročení, Sign., patinovaný bronz 75 mm
Přenesení památného mostu Podolsko / Stádlec 1974 - řetězový most, nápisy / emblém a opis, Sign., patinovaný bronz 75 mm, dr.hr., nep.škr.
0/1
Československá státní loterie b.l. (1975) - Fortuna s osudím, vylosovaná čísla / emblém a rohy hojnosti, Sign., patinovaný bronz 75 mm, etue
Státní banka Československá - 25.výročí založení 1975 - klečící žena, mince, vročení / symboly a nápis, Sign., lakovaný bronz 60 mm, etue
A.Strnad - 200 let meteorologie v Klementinu 1975 - hlava mírně zleva, Klementinum, opis a nápis/ styliz. přístroje, Sign., patinovaný bronz 75 mm
František Palacký - 100.výročí úmrtí 1976 - hlava mírně zleva, vročení, nápis / slunce, prapor, husí brk a 3-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 75 mm
Božena Němcová - medaile PNP (1982) - hlava mírně zleva, opis / labuť vzlétající ke slunci, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
W.A.Mozart - 200 let návštěvy na Strahově 1987 - hlava zleva, opis / varhanní manuál, budovy, vročení, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Vojta Náprstek - 100.výročí úmrtí 1994 - poprsí částečně zprava, kresba a opis a nápis / okřídlený lev, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 75 mm