Náboženské medaile
Ján Pavel II., portét zleva / CZENSTOCHOWA ORA PRO NOBIS sign.: ITALY postř.bronz 35 mm
Polsko - Návštěvy Jana Pavla II. v Polsku: 1979 - žehnající papež / uprostřed orlice Madona s dítětem a datace 1979; 2/ 1983 - hlav
Polsko - 600 let kaknonizace Sv. Brygidy Gdaňsk 1991, kostel / Sv . Brigidy 1303-1373 bílý kov 35,40 mm
Vatikán - Petrus, Pius X., Benedikt XV., Pius XI., Pius XII., Joh annes XXIII., Paulus VI., Johannes Paul I., Johannes Paul II. - p
Sportovní medaile a ceny
"DÁMSKÉ ČTYŘKY / I. / 15.VI.1935, dorytý 3-řádk. nápis / v dubové m věnci zasazen postř. 25 mm medailon - skifař zleva
Německo - Sepp Herberger (fotbalový hráč), portrét mírně zprava postř. medailon 45 mm zasazený do zlacené medaile 60 mm
Německo - Mistrovství světa ve fotbale Španělsko 1982, pohár MS a mapa Španělska se vsazeným červeným kamínkem bronz 78 mm
0/-
Brno
DRUPOS podnik ČSBD Brno "20" 1967-1987 / výstaviště, na pozadí Pe trov a Špilberk bronz 50 mm
Bruntál
100 založení přádelny Moravolen 1865-1965, "Za dlouholetou práci" , znak závodu a opis / pohled na město, bez textu zlac. Al 51 m
RL
30 let osvobození a budování, styliz.holubice / 1945 * 1975 ONV BRUNTÁL Cu patin.hliník 84 mm orig.balení
Frýdek - Místek
40 let stávky Karlohuťáků 1931-1971, hořící pochodeň a nápis / po stava s praporem a nápis KSČ bronz 60 mm
Hradec Králové
100 aukce pobočky ČNS Hradec Králové 4.2.2001 sign.: P.S Cu 30 mm
Košice
Pedagogická fakulta Univerzity P.J. Šafarika 1959, klečící dívka s knihou / Ustanovená vládným nariadením r.1959, čtyř řádkový náp
Kremnica
Anton Hám, medailér a rytec 1899-1965, poprsí zleva / Svojmu člen ovi NSČS pobočka Kremnica-Ružomberok *IN MEMORIAM*, kostel a star
Libice nad Cidlinou
"1000 let obce 981-1981", replika denáru knížete Boleslava Ag 900 5,7 g 25 mm sign.: M.Hošek
Mohelnice
700 let Mohelnice 1973 Al 85x121 mm
Olomouc
OBNOVA Olomouc b.l., stylizovaný znak bronz 60 mm 2/ "Za rozvoj okresu", Okresní národní výborv Olomouci / 1945-197
1-1
Státní divadlo Oldřicha Stibora, růže a styliz.opona / České diva dlo v Olomouci 1920-1980, orlice bronz 50 mm
Na paměť 35.výročí obnovení Univerzity v Olomouci / symbolika a datace 1946-1981 sign.: Z.PŘIKRYL
Přemyslovský palác v Olomouci, sloup s klenbou paláce a ornament sign.: DOLEŽAL/GRMELA vydala ČNS pob.Olomouc 1985