500 Kč 2013 Blachut, kapsle, et.,certif.
PROOF
200 Kč 2013 Wichterle, kapsle, et.,certif.
200 Kč 2013 ČNB, kapsle, et.,certif.
200 Kč 2013 Klar, kapsle, et.,certif.
200 Kč 2013 Klášter Zlatá koruna, kapsle, et., certif.
Pocta ČNB Jiřímu Harcubovi 2014, 200 Kč 17.listopad, medaile V.Havel, certifikát, luxusní dřevěná etue
1 krejcar 1748 CL-R, nep.napr.
Fenik se čtyřrázem b.l., minc. Amberg
batzen 1523 s titl. Karla V.
Norimberk, Ag medaile KOLO 1620 litá zlacená, LEX BONIS SOLATIVM MALISVERO FLAGELLVM, 16,1g/36mm, sign. CM Christian Maler, stopa
Norimberk ? Ag medaile 16.-17. století litá zlacená, LIEB UND TREU - DAS BEST IM EHESTANDT, 42,3mm/21,793g, sign. CM Christian Maler
Norimberk ? Ag medaile 1615 litá zlacená, hoch držící říšské jablko, MEMO ESTO DOMINNVM IESVM CHRISTM, 33mm/8,4g
Adlerschilling s titl. Matyáše II., SJ 3351/1808, nedor.
1/2 batzen 1584, SJ 2076/1017, nep.ned.
3 krejcar 1596, SJ 2009/992, kraj.stř.
1 krejcar 1753 B
1 krejcar 1754 B
Tolar spolkový 1866 A, KM 494, po oušku
Regensburg-město, osmihranný Cu haléř 1746, patina R
Vilém I. Jednooký 1349-1407, groš SJ 4365/2329, ned.