Kužel Miroslav (1907-1985)
X.všesokolský slet 1938, sedící sokol / 20.výročí republiky, mapa republiky a lipová ratolest Ag 987/1000 35 mm 14,022 g
RL
Novotný
Dipl. Ing. Karol Dillnberger, priekopník Slovenskej televizíe , hlava čelně / symbolika, satelitní anténa a televizní věž, opis raž. MK zlacený kov 27 mm kapsle 2 ks
Otáhal Karel (1901-1972)
"České Slovo", Jupiter na quadrize postř. bronz 64x47 mm původní etue
Pelikán Julius (1887-1969)
Opletalovo gymnasium / Na paměť obnovení české správy města Litovle 1900-1950 bronz 60 mm Taul 543
Popp Antonín (1850-1915)
František Palacký, poprsí zleva / Na paměť oslavy stých narozenin 1798-1898 sign.: PICHL Sn 36 mm orig. raž. ouško +stužk a
Ronai Miroslav (1957-)
Alexander Dubček, portrét zprava / Ja verím v dobro človeka 1993 rv.sign.: Poldaufová zlacený kov 40 mm kapsle
Soušek Petr
Přemysl Otakar II. - Denár, kombinace Cach 914/987 Ag 1,134 g
Rudolf II. - Malý groš 1584 punc Ag 925 0,819 g
Španiel Otakar (1881-1955)
T.G.Masaryk, 85.narozeniny 1935 Ag 50 mm matná _hr., dr. úh.
T.G.Masaryk, IN MEMORIAM 1937 Ag 987 30 mm
Dukát 1937 sv. Václav - zlacená kopie 3 g
Austrálie
"Sydney Opera House 1973", budova od moře / AUSTRALIA, erb punc Ag 1000 32 mm 15,00 g_vlas. rys., tém.
Čína
200 dnů do zahájení XXIX. OH v Beijing 2008, Historická část měst a / symbolika silně zlacený kov 50 mm
XXIX. OH v Beijing 2008, Pět symbolů OH a nápisy / Osm malých med ailonů se symboly sportů a logo OH postř. kov 100 mm váha 1 kg multikolor_mír. otřelá
Victorius Moreau, hlava zprava / 9-ti řádkový nápis, datace 1819 sign.: GALNOIS - Durand Edidit patin. kov 41 mm
Paříž - Upomínka na výstup na vrchol Eiffelovy věže 1889, pětiřád kový nápis / Pohled na věž a dominanty města, 8-mi řádkový nápis sign.: CUIVRE zlac. bronz 42 mm_otřelé zlacení
Svatební medaile, dvě postavy v antickém oděvu u oltáře, bez text u / květinový věnec, hez textu sign.: Montagny Ag 28 mm
Itálie
"COMUNE DI PADOVA", korunovaný erb / věnec, bez textu bronz 38 mm orig. ouško +závěs
Napoleone sovrano dellˇ Elba, poprsí v uniformě a datace: MCMLXIX / korunovaná orlice a opis 1814-1815 UBICUMQUE FELIX sign.: B. GALOPPI zlac. Ag 750/1000 3,119 g 18 mm
Kanada
200. výročí operace "SAIL ´76" (1776-1976), Tři historické plach etnice / Plachetnice "BLUE NOSE II - CANADA" Ag 925 31,50 g