Olomouc
Z T S - Závody těžkého strojírenství národní podnik Olomouc, symb olika / Dvouřádkový nápis a symbolika sign.: Král bronz 6 0 mm
Flora Olomouc 1983, stylizovaný květ a nápis / kašna, vpozadí rad nice sign.: Doležal-Grmela postříbřený bronz, +bronz 60 mm 2 ks
Flora Olomouc 1985, styliz.květina / olomoucká orlice a histor.do minanty města sign.: DOLEŽAL-GRMELA bronz 60 mm
Flora Olomouc 1987, styliz. květina, opis / Neptunova kašna a dom inanty města postříbřený bronz 60 mm
90 let městské hromadné dopravy 1899-1989, stará tramvaj / Dopravní podnik města Olomouce, orlice mosaz 51 mm
Opava
50. výročí pobočky ČNS Opava 1948-1998, Slezská orlice, pod ní zn ak města, opis / rv. tolaru Karla Lichtenštejna Cu klipa 60x6 0 mm FM A29/21B (vydáno 60 ks)
Pardubice
25 let pobočky - replika lícní strany tolaru Jana z Pernštejna, v e štítu 5-ti řádk.nápis 1954 1979 ČNS PARDU*BICE / replika Šlikov a dvoutolaru z r. 1520 postř. bronz 42 mm BK 31/5a
Pardubice mé rodné město, erb a nápis / dominanty a města sign.: RONAI bronz 40 mm
Plzeň
Žeton k příležitosti opravy věže chrámu sv. Bartoloměje 1935, Poh led na chrám, opis: Z KOVU SEJMUTÉHO S VĚŽE PŘI OPRAVĚ CHRÁMU Sv. BARTOLOMĚJE v PLZNI / 1935 Cu 32 mm
Praha
Světová výstava poštovních známek PRAGA 1988, Tři ženy s dítětem na globu, v pozadí silueta města, česko-francouzský dvouřádk. opi s / Znak výstavy a dvouřádk. česko-francouz. opis postř. bronz 40 mm
Praha - Zemská jubilejní výstava 1891
Větší česká medaile fy Fritsche Thein, Čechie / Pavilón, bez text u Sn 38 mm ŠF III/28d; Dobrý 70_tém.
Přerov
Plaketa "Přerov 32", Ve výklenku zpívající kanár na bidýlku, po s tranách větvičky, ve spodní části nápis sign.: BM bronz 38x53 mm původní etue
Příbram
Památce obětí březohorské důlní katastrofy 31.V. 1892, památník a opis / důlní alegorie, bez textu Ag 900 74,05 g 50 mm
RL
Historie příbramského hornictví / RD důl Štěpánský zaraženo r. 18 27, 882, 1 m vyd. ČNS pob. Příbram Cu 50 mm
Historie příbramského hornictví / UD důl č.1 š.č.9 Jerusalem 1951 , hloubka 557,2 m sign.: Kožuch vydala ČNS v Příbrami Cu 50 mm
Slavkov
Napoleon Bonaparte 1769-1821, poprsí zprava / Bitva u Slavkova 2 .XII. 1805, alegorie sign.: P.SOU. Cu 30 mm
Ústí nad Labem
"Universitas Purkyniana", hlava zprava a opis / SCIENTIA EST POTE NTIA, symbolika sign.: AP bronz 40 mm
Bódi Ladislav (1944-)
Kremnica, vpravo ženská hlava, vlevo dominanty města a histor. mi nce / Městská brána, vlevo Slunce a Měsíc, vpravo městský znak, dole text 1328 KREMNICA 10-ti hranný zlacený bronz 28 mm kapsle +orig. etue
Hájek Robert (1880-1960)
President Kl.Gottwald b.l.(1949), hlava zprava bronz 52x62 mm dutý plech, v orig. etui bronz štítek s věnováním: Nejlepšímu pr acovníku n.p. KAZETO
0/-
Knobloch Milan (1921-)
600. výročí úmrtí Karla IV., trůnící císař čelně / gotická klenba . dva štítky se znaky Čech a Moravy, uprostřed iniciála "K" vydala ČNS a Národní museum Praha patin. Ag 750/1000 BK 1/14a