Těšín, Alžběta Lukrécie, 1625 - 1653
Pfennig (Obol) 1653, SJ.124/48, Kop.5666
Vratislav (Breslau) - město
Haléř 1621, korunov. F / W, SJ.99/39, Kop.8875, Fr.3473_R!
Würtemberg-Olešnice, Sylvius Friedrich, 1664 - 1697
XV Krejcar 1675 SP, SJ.213/60, Kop.6220_R! tém.
VI Krejcar 1674 SP, SJ.205/57, Fr.2295, Kop.6215 - velký portrét a písmo_tém.
VI Krejcar 1674 SP, SJ.205/57, Kop.6215 - menší portrét a písmo _dr.v.stř.v av. R!
3 Krejcar 1676 SP, SJ.219/58, Fr.2296, Kop.6210_dr.ned.
3 Krejcar 1676 SP, SJ.219/58, Fr.2296, Kop.6210_dr.ned. v rev.
3 Krejcar 1677 SP, SJ.226/58, Kop.6211 - větší orlice
3 Krejcar 1695 I.I.-T., SJ.244/58, Ko.6214_R!
Würtemberg-Olešnice, Christian Ulrich, 1664 - 1704
Grešle 1680, SJ.268/76, Kop.6253
Würtemberg-Olešnice, Karl Friedrich, 1704 - 1744
VI Krejcar 1715 CVL, Christian von Loh, SJ.361/98, Kop.6348
-2/1-
3 Krejcar 1696 bz, SJ.304/84
-2/2-
3 Krejcar 1698 L-L, SJ.311/84_R!
3 Krejcar 1708 C-VL, Christian von Loh, SJ.352/97_napr.okr.raž. R!
3 Krejcar 1709 C-VL, Christian von Loh, SJ.353/97, Kop.6343 _v.stř. v av. R!
Střelecké medaile a odznaky
Francie Lyon - střelecký žeton pro střelce z arkebuzy z r.1741 Dvě zbraně opřené o prapor, 3řádk.nápis v úseči, opis / znak města Sign.Dubois, Ag 30 mm, 9,91 g_R!
Moravská Třebová - III.moravské zemské střelby 1886#Ag Moravská orlice, opis / 6řádk.nápis ve věnci Nesign., Punc.na hr., Ag 36 mm_tém.
Údobí let 1918 - 1938
5 Kč 1932_R! tém.
10 Haléř 1927