Venezuela
50 Bolivares 1975 - Pásovec Y. 47 Ag 925 35,00 g ka psle
RL
100 Bolivares 1983 - Simon Bolivar, 200. výr. narození Y. 5 8 Ag 900 31,00 g kapsle
Východní karibské teritorium
10 Dollars 1981 - královská svatba, plachetnice "Golden Hind" KM 9a Ag 925 28,28 g bublina
10 Dollars 1981 - královská svatba, plachetnice "Golden Hind" KM 9a Ag zlacené 925 28,28 g
Konvolut
9 kusů mincí - námět "Lodě" (U.S.A., Afrika, Evropa)
RL-0
Německo - Prusko
Wilhelm II., - Střelecká medaile b.l., hlava císaře vpravo / v du bovém věnci 3-řádk. nápis DEM / BESTEN / SCHÜTZEN sign.: E.Weigand Fec. Ag 38 mm_hr., dr. rys.
+1/1+
Wilhelm - Střelecká medaile b.l., hlava císaře vpravo / v dubovém věnci 3-řádk. nápis DEM / BESTEN / SCHÜTZEN sign.: E.Weigand Fec. Ag 35 mm pův. ouško +závěs_hr.
2/3
Německo
Sasko - "DEM BESTEN SHÜTZEN" 3-řádk. nápis v dubovém věnci / Friedrich August von G.G. König von Sachsen, hlava zprava Ag 42 mm 28,402 g pův. ouško +závěs_rysky
Speyer - 450 let střeleckého spolku 1529-1979, historická část mě sta / erb sign.: VS Ag 1000 24,50 g kapsle
Smaltovaný odznak: I. Österreichisches Bundesschiessen 1931 Salzb urg, panoráma města s hradem a ve štítu orlice 35 mm zapín. spona
Innsbruck - 10. rakouská spolková střelba 1979, pohled na město / 100. výročí rakouských ostrostřelců, orlice Ag 925 26,10 g 40 mm
Čechy
Na památku třetího sjezdu spolku zahraničných v Berlíně 29.5. 187 1, 6-ti řádk. nápis / Kráčející lev vlevo v perlič. kruhu, opis: NEODCIZÍME SE TOBĚ VLASTI NAŠE ČESKOMORAVSKÁ bílý kov 27 mm "RR"_škr.
Upomínka na 1. máj 1890, nápis a opis / v otevřeném věnci spojené ruce před trojúhelníkem bronz 29 mm pův. ouško
Náboženské medaile
Benediktini, sv. Benedikt / kříž sv. Benedikta 18.stol. mosaz 22 mm orig. ouško
-2/2
Sv.Jan Nepomucký / Jubileum svatořečení 1829, 6-ti řádk. český ná pis postř. bronz 43 mm orig. ouško_otřelé stříbření
Mikulovice (okr. Jeseník) - Založeno 1263, erb a opis / chrám, da tace 1904 a opis bronz 32 mm
Německo - Papež Jan Pavel II., poprsí zleva / Altötting - Novembe r 1980, kostel Ag 1000/1000 35 mm 15,00 g
Německo - Návštěva papeže Jana Pavla II. r. 1980, sada 4 ks medai lí Ag 999,9/1000 34 mm 15,00 g v orig. kazetě
Stojící Viktorie s rozpřaženýma rukama drží věnec a troubí na pol nici (19.stol.) postř. bronz 28 mm ouško
Vatikán - Jan XXIII. a Pavel VI., dvojportrét papežů zleva, opis / Výstava New York - Vatikán 1964-1965, Michelangelova Pieta, opi s bílý kov 50 mm