Kateřina II. (1762-1796) 5 kopějka 1780 EM
Kateřina II. (1762-1796) 5 kopějka 1781 EM
Kateřina II. (1762-1796) 5 kopějka 1782 EM
Kateřina II. (1762-1796) 5 kopějka 1784 EM
Kateřina II. (1762-1796) 5 kopějka 1796 AM
Alexandr III. (1881-1894) Rubl 1891
Mikuláš II. (1894-1917) Rubl 1896 a 1897, 2 ks
Mikuláš II. (1894-1917) Rubl 1898 a 1899, 2 ks
Mikuláš II. (1894-1917) Rubl 1913, 300 let Romanovců
Maďarsko Medaile k výstavě starých mincí 1928 v Debrecíně, kontramarka, Ag 39 mm, 30,2 g
Německo Augsburg - Žeton k jubil.rku 1700 s titl. Ferdinanda IV., Ag 16 mm, 1,81 g
Německo Medaile na 1000 výročí úmrtí Jindřicha II. (1936), Ag 40 mm, 19,47 g, Klein 522
Německo Medaile na poděkování za 25 let práce v hornictví, sig. Hörnlein, Ag 50 mm, 38,35 g
Uhry - Kremnice Medaile sv. Jiří, konec XVIII století, Ag 44 mm, 50,07 g, (1 a 3/4 tolaru), nesign., stopa po čepu
Uhry - Kremnice Medaile sv. Jiří 1738?, Ag 60 mm, 88,78 g, (3 tolar), sign. R (Roth?)
Uhry - Josef Antonín (1776-1847) Medaile na 50 let kumánských vojsk, uherský palatin, Ag 33 mm, 17,47 g, sig. Boehm
Praha arcibiskupství - Ondřej Alois Skarbek (1833-1838) Medaile intronizační 1834, Ag 34 mm, 17,43 g, sig. Lerchenau, Don. 4668
Radecký maršál Medaile Jednoty krasoumné v Čechách 1859, Br 80 mm, sig. Seidan
Arc. Otto (1865-1906) Medaile na otevření chaty na Raxalpě 1893, Ag 27 mm, 10,04 g, sig. Christlbauer, n. hr., n.škr.
Josef Pilsudski (1920-1930) Medaile s portrétem polského maršála a mapou, Br litá 55 mm