Údobí let 1939 - 1945 / Slovensko
50 Ks 1944, dr.hr., dr.rysky
50 Ks 1944, 20 Ks 1941, dr.hr., dr.rysky, skvrny, patina 2ks
-1-1
20 Ks 1939 - volební, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
10 Ks 1944 - s křížem na kaplici, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
Údobí let 1945 - 1953
100 Koruna 1948 - 30 let republiky, 50 Koruna 1947 - SNP, 50 Koruna 1948 - 5.květen, dr.rys., patina 3ks
1-0
100 Koruna 1949 - Jihlava, nep.hr., nep.rysky, patina 2ks
100 Koruna 1949 - Stalin, 50 Koruna 1949 - Stalin, nep.hr., nep.rysky, patina 2ks
100 Koruna 1949 - Stalin, 50 Koruna 1949 - Stalin, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina 2ks
0/1
-1-0
Údobí let 1953 - 1960
10 Kčs 1954 - SNP, 10 Kčs 1955 - Osvobození, nep.hr., nep.rysky, patina 2ks
100 Kčs 1955 - Osvobození - Sign. JB širší bez patek, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
50 Kčs 1955 - Osvobození, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
25 a 10 Kčs 1955 - Osvobození, nep.hr., nep.rysky, skvrny, patina 2ks
25 Haléř 1954, 1.424g, nep.hr., nep.rysky, patina R!
10 Haléř 1958, 1.192g, nep.hr., nep.rysky, skvrnka, patina R!
Údobí let 1961 - 1969
10 Kčs 1964 - SNP (2x), 10 Kčs 1966 - Velká Morava (2x), nep.hr., nep.rysky, skvrny, patina 4ks
25 Kčs 1965 - Osvobození, nepůvodní kapsle
25 Kčs 1965 - Osvobození (2x), 10 Koruna 1966 - Velká Morava, nep.hr., nep.rysky, patina 3ks