František II., 1792 - 1835
Stuckhart - medaile na postavení jezdeckého pomníku Josefa II. 1806 Poprsí císaře zprava, opis / jezdecká socha, vročení v úseči, opis Sign., Ag 48 mm, 34,34 g, Mo.2347, LG.XIV/1252 (Br), Ho.3393 _dr.rysky v ploše
Vassallo / Manfredini - na návštěvu Milána 31.12.1815 Hlava zleva, opis / Milán zdraví císaře na koni, opis a nápis v úseči, Sign., Ag 42,5 mm, 34,97 g, Mo.-, LG.XII/63, Ho.3437_R!
Vassallo / Manfredini - na návštěvu Milána 31.12.1815 Hlava zleva, opis / Milán zdraví císaře na koni, opis a nápis v úseči, Sign., Cu 42,5 mm, 36 g, Mo.2443, LG.XII/64, Ho.-_tém.
Lang a Stuckhart - medaile na uzdravení císaře, 1826 Poprsí zprava, opis / sudičky s nití života a anděl, písmo, Ag 33 mm, 13.7 g, Mo.2506, Ho.3474_dr.rysky v av.a rev. tém.
Ferdinand V., 1835 - 1848
Menší peníz na korunovaci v Praze, 7.IX.1836 Portrét, opis / koruna, nápis, opis, Nesign. Ag 18 mm, 3.29 g, ČS.1494, P.3/24, M.2565, Nov.XVIII/D-4b
Ferdinand V. a manželka Marie Anna
G.Ferraris - svatební medaile 1831 Dvojportrét zprava, opis / dva znaky pod hořícími pochodněmi, 2řádk.nápis, opis, Sign., Ag 46 mm, 48,24 g, Mo.2520 _dr.hr., dr.rys. R! tém.
Arcivévoda Albrecht - polní maršál, 1817 - 1895
Tautenhayn - medaile k 60. narozeninám 1877 Poprsí zprava, opis / Victoria, Geius a Clio, 2řádk.nápis v úseči Mortara, Novara, Custoza, Sign., Ag 63 mm, 86,39 g_R!
Tautenhayn - náhrada státu za hospodářské zásluhy, b.l. Hlava zprava, latinský opis / 4řádk.český nápis ve věnci Cu 40 mm, 36.53 g
Nesign. - medaile b.l., poprsí zprava, opis / uprostřed foto ženy, ozdobný opis ve věnci, Mosaz 40 mm_čep na hraně
Nesign. - bohatě požehnaných 40 let panování, 1888 Poprsí zprava, německý opis / 6řádkový německý nápis, Postř.bronz 26 mm_orig.raž.ouško
J.Christlbauer - medaile na návštěvu v Praze, 1891 Poprsí zprava, český opis / 5řádk. český nápis ve věnci, Sign., Pozlacený bronz 43 mm
Nesign. - medaile na 50 let vlády 1848 - 1898 Poprsí zprava, opis / 4řádk.nápis VIRIBUS UNITIS ve věnci Nesign., Bronz.ovál 24x33 mm_orig.raž.ouško
Nesign. - medaile na 50 let vlády 1848 - 1898 Poprsí zprava, opis / rakouská koruna s paprsky ve věnci Nesign., Pozlac.mosaz 34 mm_orig.raž.ouško tém.
Nesign. - medaile na 60 let vlády VIRIBUS UNITIS 1848 - 1908 Poprsí zleva, opis / 4řádk.nápis ve věnci, Nesign., Bronz 28 mm_orig.raž.ouško rakouskou bikolorou
Nesign. - medaile na 60 let vlády, 1848 - 1908 Poprsí císaře zprava / 8řádkový český nápis, Bronz 28 mm _orig.raž.ouško
Nesign. - medaile na spojenectví s Německem, b.l. (1914) Dvojportrét FJI a Viléma II. zprava, bez opisu / bitevní scéna, bez opisu, Bronz 50 mm
Spojenectví Rakouska, Německa a Turecka ve válce 1915 Trojportrét panovníků zprava, latinský opis VIRIBVS VNITIS / Dívka vede koně s jezdcem se třemi znaky na štítu, Sign., Bronz 55 mm
František Josef I. a Alžběta Bavorská
Nesign. - na památku návštěvy císařského páru v Kroměříži v sprnu 1885, dvojportrét zprava / 9řádk.nápis, Nesign., Bronz 30 mm_orig.raž.ouško tém.
Arcivévoda Karel Ludvík, 1833 - 1896
Portrét v uniformě čelně mírně zprava, b.l. Sign., Bronz.plaketa 102x115 mm, Haus.-, Wurz.-_jednostr. R!
Arcivévoda Friedrich - polní maršál, 1856 - 1936
Hellene Scholz - pamětní medaile - 8.XII.1914#Br Poprsí zprava, opis / těšínský zámek s parkem, nápisy Sign., Bronz 55 mm_orig.etue s nápisem