Norimberk - město
Tolar 1765 SR - Josef II. / Pohled na město Cr. 80 "Repli ka 1974" Ag 835 42 mm 27,574 g
Fenik jednostranný b.l. - gotické N (15. století), "vzácná var. "_mír. poškoz.
2/-
Početní žeton b.l. - Johann Konrad Höger, poprsí francouz. krále Ludvíka XV. zprava / strom s ovocem, opis CONRAD.HOGER.RECH.PF NING mosaz 23 mm
Početní žeton b.l. - K. Victoria a P. Albert, dvojportrét vlevo / v otevřeném věnci dvou řádk. nápis RECHEN PFENNIG mosaz 23 mm
Oldenburg, Nicolaus Frid.Peter (1853-1900)
3 Schwaren 1858 B Cr.57
Pfalz - Zweibrücken, Johann I.(1569-1604)
1/2 Batzen 1585 - s tit. Rudolfa II. Sa vyobr. č. 989
Prusko, Friedrich Wilhelm I.(1713-1740)
Tolar 1713 Dav.2568 "REPLIKA 1976" Ag 925/1000 40 mm 23,00 g
Prusko, Friedrich II.(1740-1786)
Tolar říšský 1786 A "REPLIKA 1986" Ag 999/1000 30 g
RL
Tolar říšský 1786 A "REPLIKA 2008" Ag 21,50 g kapsle
1/12 tolaru 1764 A KM 298
1/24 tolaru 1782 A, 1783 A, 1786 A 3 ks
2-2
Prusko, Friedrich Wilhelm III.(1797-1840)
Tolar 1818 A KM 396,1_dr. hr.
1/0-
Tolar 1818 A KM 396,1
+2/2
Tolar 1819 A KM 396,1
1/6 tolaru 1823 A Cr.129; KM 411
+2/1-
4 Groschen 1803 A KM 370,1 var.: malý křížek nad kor unou, písmeno G (v GR) mírně vlevo od prohybu štítu, malá minc. z n., jiný typ čísl. 3 v dataci
2/2+
4 Groschen 1803 A KM 370,1 var. velká perla v koruně , písmeno G (v GR) uprostřed štítu, vělká minc. zn.
4 Groschen 1817 A Cr.106 KM 394,1 "R"
Prusko, Friedrich Wilhelm IV.(1840-1861)
Tolar spolkový 1859 A KM 471