Sarmatia, Pantikapaion, 4. - 2. stol. př.Kr.
AE 19mm, Hlava mladého Pana zleva / luk, šíp a nápis 265 - 245 př.Kr., Anochin.82/6, SG.neuvádí, krásná patina
AE 24mm, Hlava Apolóna zprava / luk, kyj a nápisy, 225 - 215 př.Kr., Anochin.87/1, SG.neuvádí, mírně nedor., mírně kor., patina
Lokris, Opuntion, 387 - 369 př.Kr.
AR Obol, Amfóra, opis / zářící hvězda, bez opisu, SG.2325, 0.705g, mírně kor., patina
Attika, Atény, 393 - 300 př.Kr.
AR Tetradrachma, Hlava Atény doprava / sova doprava, olivová snítka, nápis, SG.2537, 16.825g, dva zkušební záseky, rysky, pěkná patina
Ionia, Kolophon, 330 - 285 př.Kr.
AE 12mm, hlava Apolóna zprava / lyra a monogram, podobný jako SG.4352, 2.047g, mírně kor., patina
Lydia, Philadelpheia, 2.-1. století př.Kr.
AE 23mm, hlava Artemis zprava / sedící Apolón zleva, nápis a monogram, SG.4718, 10.494g, oválný střížek, nep.nedor., mírně kor., patina
Pamphylia, Side, 2.-1. století př.Kr.
AR Tetradrachma, Hlava Atény zprava / kráčející Niké, nápis, podobný jako SG.5436, 16.002g, kontramarka "kotva", skvrnky, vl.rysky, patina
Pisidia, Selge, cca 450 - 400 př.Kr.
AR Obol, Hlava Gorgony čelně / hlava Atény v přilbě doprava, podobný jako SG.5470, 0.925g, patina
Phoenicia, Arados, 2.- 1. stol. př.Kr.
AR Tetradrachma, Tyché doprava / stojící Niké, nápis a rok ražby fénického letopočtu 179 (= 81/80 př.Kr.), podobná jako SG.5992, 14.921g, exc., patina
Makedonie, Alexandr III., 336 - 323 př.Kr.
AR Tetradrachma, zn."T-A" (Makedonie), hlava Herakla zprava / sedící Zeus drží na ruce orla, nápis, podob. jako SG.6713, Müller.644, 17.099g, pěkná patina
AR Tetradrachma, Hlava Herakla zprava / Zeus na trůně držící na ruce orla, nápis, drobný nápis pod pravicí Dia, podobný jako SG.6713, 16.952g, patina
Thrakie, Lysimachos, 323 - 281 př. Kr.
AR Tetradrachma, Alexandr III. jako Zeus Amón zprava/ sedící Aténa s Niké na pravé ruce, nápis, podob. jako SG.6814, 16.886g, pěkná patina
Syrie, Demetrios I. Sotér, 162 - 150 př.Kr.
AR Tetradrachma, Hlava zprava, okolo věnec / sedící Tyché zleva, trůn zdoben okřídlenou postavou, nápis, monogram, podobná jako SG.7014, 16.687g, skvr., pat.
Syrie, Antiochos VII. Euergetes, 138 - 129 př.Kr.
AR Tetradrachma, Portrét zprava / stoj. Aténa zleva, nápisy, monogramy, SG.7092, 16.635g, skvrnky, patina
Syrie, Antiochos VIII. Grypos, 121 - 96 př.Kr.
AR Tetradrachma, Portrét zprava / stojící Zeus drží hvězdu a žezlo, nápis, monogramy, podobná jako SG.7143, 16.556g, dr.vady materiálu, pěkná patina
Syrie pod Římem, Philippos Philadelphos, po 64 př.Kr.
AR Tetradrachma, Portrét doprava / sedící Zeus s Niké na pravé ruce, nápisy, SG.7214, 15.380g, patina
Egypt, Ptolemaios X. Alexander, 106 - 88 př.Kr.
AR Tetradrachma, Hlava Ptolemaia I. doprava / orel na blesku doleva, opis, minc.Alexandria, 20.rok vlády (= 95/94 př.Kr.), Noe.322, SG.7940, 14.408, exc.,ned.
Řím - republika, období 211 - 208 př.Kr.
AE unciální as, Hlava boha Jana, zn."I" / příď lodi, nápis "ROMA.", označení nominálu "I", Crawford.56/2, podobný jako Alb.168, 38.371g, patina R!
AE Triens, Hlava Romy zprava, ozn.nomin. / příď lodi, ozn. nomin. a nápis "ROMA", podobný jako Craw.56/4, Alb.170, 8.366g, pěkná patina R!
M.Baebius Q.F.Tampilius, 137 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy zleva, náp."TAMPIL.X." / Apolón na quadrize zprava, náp."ROMA.M.BAEBI.Q.F.", Alb.902, Crawford.236/1, Seaby.Baebia.12, pěkná patina