Československo, Vyznamenání "Za vynikající práci" II. vyd. VM IV/34, Nov.133
Vyznamenání "Za vynikající práci" II. vyd. VM IV/34, Nov.133 č. 18237
Československo, Vyznamenání "Za vynikající práci" II. vydání VM IV/34; Nov. 133
Vyznamenání "Za vynikající práci" II. vydání VM IV/34; Nov. 133 č. 22179
Vyznamenání "Za vynikající práci" II. vydání VM IV/34; Nov. 133 č. 15512 orig etue
Československo, Vyznamenání "Za statečnost" II. vydání VM IV/35-II; Nov. 135
Vyznamenání "Za statečnost" II. vydání VM IV/35-II; Nov. 135 č. 3197 Ag punc
Československo, Řád "Rudé zástavy" II. vydání, číslo 377 Ag zlacené punc
Řád "Rudé zástavy" II. vydání, číslo 377 Ag zlacené punc VM IV/41-II; Nov. 139
Československo, Řád "Rudé hvězdy" II. vydání, číslo 3119 Ag punc 900 raž
Řád "Rudé hvězdy" II. vydání, číslo 3119 Ag punc 900 raž . ZUKOV VM IV/42-II; Nov. 141
Československo, Medaile "Za zásluhy o obranu vlasti" Ag I. vydání
Medaile "Za zásluhy o obranu vlasti" Ag I. vydání VM IV/43 Nov.142
1/1/1-
Československo, Medaile "Za zásluhy o obranu vlasti" I. vydání Ag punc
Medaile "Za zásluhy o obranu vlasti" I. vydání Ag punc VM IV/43-I; Nov. 142
Československo, Medaile "Za zásluhy o obranu vlasti" Ag II. vyd. punc v ploše
Medaile "Za zásluhy o obranu vlasti" Ag II. vyd. punc v ploše VM IV/43 Nov.144
Československo, Medaile "Za zásluhy o obranu vlasti" II. vydání Ag punc v plo
Medaile "Za zásluhy o obranu vlasti" II. vydání Ag punc v plo še VM IV/43-II; Nov. 144
Československo, Medaile "Za službu vlasti" I. vydání VM IV/44-I; Nov. 145
Medaile "Za službu vlasti" I. vydání VM IV/44-I; Nov. 145
Československo, Medaile "Za službu vlasti" II. vydání VM IV/44; Nov. 147
Medaile "Za službu vlasti" II. vydání VM IV/44; Nov. 147 , mír. otřelá
-1/1-/1
Medaile "Za službu vlasti" II. vydání VM IV/44; Nov. 147 +2x malá stužka +udělovací dekret +orig. etue
Československo, Medaile "Za pracovní věrnost" II. vydání VM IV/47a, Nov.155
Medaile "Za pracovní věrnost" II. vydání VM IV/47a, Nov.155 +malá stužka orig. etue
Československo, Vyznamenání "Za Zásluhy 10 let Lidových milicí" II. třída "R"
Vyznamenání "Za Zásluhy 10 let Lidových milicí" II. třída "R" VM IV/49, Nov.160
Československo, "Dukelská pamětní medaile" VM IV/51, Nov. 169
"Dukelská pamětní medaile" VM IV/51, Nov. 169
0/0/1
Československo, Pam.medaile "20. výročí osvobození Československa" VM IV/53
Pam.medaile "20. výročí osvobození Československa" VM IV/53 Nov. 171
Československo, Medaile "Za upevňování přátelství ve zbrani" I. třída - zlatá
Medaile "Za upevňování přátelství ve zbrani" I. třída - zlatá VM IV/55-I; Nov. 166
Československo, Medaile "Za upevňování přátelství ve zbrani" II .třída -stříbrná
Medaile "Za upevňování přátelství ve zbrani" II .třída -stříbrná VM IV/55-II; Nov. 167