Odznaky - ČSR
Česká Třebová - pro účastníky slavnostního otevření kostela církve českobratrské evangelické 1.11.1939_s jehlou
Liga motoristů - čs.touring klub, Kruh.smalt.odznak 15 mm_klopový
Odznaky - Čechy a Morava
Národní souručenství - členský odznak 15x13,5 mm Sign.Pichl Praha VII., HKB..str.26, č.1, čtyřbarevný smalt_klop. ČSR - Svaz národní revoluce_klopový
Odznaky - Německo Sudety
Soutěžní dny SA - skupina SA Sudety 1939 Sign.RZM M1/166, Zn 31x40 mm_připínací (nepův.špendlík)
Pečetidla a pečetě
Olomouc - pečeť města, plastická prlice, opis, Mosaz 62 mm _jednostr.
Pivní známky
Kyjov - zás.spol.sklář. "1 L", b.l., Mosaz.8hran 25x25 mm_jednostr.
Porcelánové nouzovky
Sasko - 2, 1 Marka 1921, hnědý porcelán_2 ks
Psí známky a medaile
Babice, pol.okr.Říčany, čís.196, rytina psa zprava / 3řádk.nápis, b.l. Mosaz 26.5x39.8 mm_orig.otvor
Brno č.5233 z r.1946, Zn 24.5x34 mm_orig.dír. se závěsem
Český Těšín - město č.4037, hlava psa zleva / 4řádk.nápis, b.l. Mosaz 26.7 mm_orig.otvor
Jindřichův Hradec - 1949, čís.24, psí hlava čelně, Mosaz neprav.tvar 28.5x30.5 mm_orig.otvor
Jindřichův Hradec - 1950, čís.10, psí hlava čelně, Al neprav.tvar 28.5x30.5 mm_orig.otvor
Lhota pod Džbánem, pol.okr.Rakovník, čís.38, rytina psa zprava / 3řádk.nápis, b.l., Zn 27x39.8 mm_orig.otvor
Schlaraffia
Zkřížené meče ve věnci, číslice 9 - S Pozlacený a postříbřený odznak, 49x60 mm_ouško
Sokolské medaile a odznaky
Praha - odznak V. všesokolského sletu, 1907 Sokol zepředu, v pozadí panorama Prahy, lipové ratolesti, opis, nápis, Stříbrný odznak 58x42 mm, Nov.V.01c
Sportovní medaile, plakety a odznaky
ČSSR - "Za zásluhy o rozvoj čs.tělesné výchovy", Postř. 30 mm Tyršův odznak zdatnosti, Al odznak s jehlou, Odznak "Za zásluhy o chovatelství, Smalt.odznak ve tvaru štítu 28x39 mm připín._celk.3 ks
Barcelona - OH 1992 disk, Pozlac.bronz 30 mm
Mariánské Lázně (Marienbad) - III.cena v závodě dvosedadlových saní 1909 s nápisem Rodel Heil, Nesign., Bronz 33 mm_orig.raž.ouško
SK Přerov - tenisový turnaj juniorů a dorostu středomor.župy Čs.L.T.A. v Přerově 1937 - III.cena, hrající tenista, znak klubu, 5řádk.nápis, plaketa ze žlutého kovu 50x70 mm_jednostr. orig.etue
0/-
Přerov - tenisová raketa s lipovou větvičkou v ozdobném rámečku v rev.věnování Genžův memoriál Přerov 1964, Bronz 6hran 43 x 43 mm _jednostraný s plochým ouškem