Kremnica
90 let muzea v Kremnici 1980, Pavel Križko, opis / mincovní lis, opis, Postř.bronz 60 mm
Kutná Hora
M.Vitanovský - čstná medaile města, b.l. Znak města před památkami, opis / 4 mince 3řádk.nápis Sign., Tombak 60 mm
Olomouc
Sign.ČR - polní maršál J.W.Radecký - pevnost Olomouc, b.l. (cca 2010) Poprsí hraběte zleva, opis / moravská orlice, opis 1829-1830 Bronz 40 mm_tém.
Vidnava
Žbik - na paměť sedmistého výročí založení města 1266 - 1966 Znak města, vročení / 5řádk.nápis, Sign., Bronz 60 mm
Nesign. - Československá lidová armáda, b.l. Státní znak, opis / atributy dělostřelectva, Bílý kov 60 mm
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
O.Španiel - na 85.narozeniny, 1935 (Bronz 50 mm) Poprsí zprava, opis / sedmiřádkový nápis, lipová a vavř.snítka, Fl.45b, Nov.01.098e
O.Španiel - na 85.narozeniny, 1935, Bronz 50 mm Svit - za věrnost podniku, b.l., Bronz 50 mm_sil.hr. jednostr.
Česká Republika
Nesign. - Plzeň, Pardubice, Jablonec n.N., 20 let ČNB Zlatiská med.b.l., 30 mm_celk.4 ks
Nesign. - Plzeň, Pardubice, Jablonec n.N., Odolena Voda Zlatiská med.b.l., 30 mm_celk.4 ks
Slovensko
Regionální platidla - sada 7 ks: Dukát Kremnice, Tolar Kremnice, 2 Tolar Kremnice, Krejcar Piešťany, krejcar Spišská Nová Ves, 2 Krejcar Spišská Nová Ves, Dukát Liptovský Mikuláš_orig,etue 7 ks
Kanada
Britská Kolumbie - Nishga dollar 1977 Hlava ptáka, opis / indiánský náčelník, Ni 33 mm
Maďarsko
Nesign. - UTE (Ujpeštský sportovní klub) 1885 - 1995 Maďarský znak, opis / 2řádk.nápis pod kotvou, Postř.med.32 mm
Německo - 3.říše, 1933 - 1945
Nesign. - Adolf Hilter - na volby 14.9.1930 Poprsí zleva, opis / 6řádk.nápis, opis, Al 30 mm _ďubka v oku, škr. v rev.
Vídeň - Köttenstorfer - medaile na 600 let univerzity 1365 - 1965 Kantor se 7 žáky, 4řádk.nápis / panorama města, listina, opis Sign., bronz 51 mm
Švýcarsko
500 let NICOLAVS DE FLVE EREMITA, 1467 - 1967 Sign.AS-M, Punc.900/1000, Ag 32 mm
San Bernardino - na vybudování tunelu 1.12.1967 Mapa Švýcarska/znaky,4řádk.nápis, Punc.900, Ag 32 mm, 15 g
USA
Robert a John Kennedy - 1927 - 1963, 1925 - 1968, b.l. Dvojportrét zleva, opis / znak, opis, Postř.med. 35 mm_2 ks
Medaile a odznaky hasičských spolků
ČSSR - 100 let dobrovolné požární ochrany 1864 - 1964_kov.stužka Sport.medaile: Za zásluhy o rozvoj čs.tělesné výchovy, Postř. 30 mm Tyršův odznak zdatnosti, Al odznak s jehlou, odznak "Za zásluhy o chovatelství, Smalt.odznak 28x39 mm přip._celk.4 ks
Konvoluty mincí
Rakouska rep. - různé nominály z let 1924 - 1990_17 ks