Uchytilová-Kučová Marie, 1924 - 1989
20.výročí osvobození, b.l. (1965) Dívka v montérkách s vavřínovou ratolestí, stavby soucialismu, opis, Sign., Bronz 70 mm_jednostr.
Signatura "VK", blíže neurčeno
Georg Agricola 1494 - 1555 - rudné dolování v oblasti Slavkovský les, b.l., portrét mírně zleva, opis / těžařské nástroje, opis Sign., Bronz 60 mm
Zeman Karel, 1949 -
Moravské zemské muzeum - na 175.výr.založení 1817 - 1992#Br Medailon s portrétem cís.Františka II., v pozadí budova muzea, 3řádk.nápis / portréty 4 zakladatelů na moravské orlici, vročení, Sign., Bronz 80 mm
Moravské zemské muzeum - na 175.výr.založení 1817 - 1992#Postř Medailon s portrétem cís.Františka II., v pozadí budova muzea, 3řádk.nápis / portréty 4 zakladatelů na moravské orlici, vročení, Sign., Postř.bronz 80 mm
Bílý Potok
400 let Bílého Potoka 1594 - 1994 Svob.pán Melchior z Redernu zakladatel - poprsí čelně, opis / znak obce, opis, Nesign., Bronz 40 mm
Brno
Nesign. - v upomínku na první meziměstské utkání 1941 Panorama města se smalt.znakem / kuželky na věnci, opis Mosaz 45 mm_dr.hry R! tém.
K.Babraj - 15.výročí osvobození Brna 1945 - 1960 Dva vojáci proti sobě, opis / symboly se znakem, opis Sign., Bronz 50 mm
Nesign. - Ludwig Mies van der Rohe 1886 - 1986 - vila Tugendhat 1928 - 30, portrét v mížce zprava, 2 řádk.nápis / plány z projektu objektu, b.l., Bronz 60 mm_orig.etue
Jihlava
J.V.Hampl - 750 let města, 1233 - 1983 Pohled na město, opis / znak města v ozdobné kartuši, opis gotickým písmem, Sign., Bronz 60 mm
Jilemnice
Nesign.- památní peníz tábora lidu od 18.června blíže Jilemnice 1870, sepnuté ruce, opis / 7řádk.nápis, opis Sn 32 mm_orig.raž.ouško
Klecany
Upomínka na odhalení pomníku Václava Beneše Třebízského, 25.9.1898 Kniha v lipové snítce, 3řádk.nápis / pod korunou 3řádk.nápis, opis Sign.Šmakal Praha, Sn 34 mm_orig.raž.ouško
Kutná Hora
Odhalení praporu řemeslnické besedy 27.8.1871 Zkřížená kladívka, dvojitý opis / husitské symboly, opis Sn 27 mm_odstr.pův.ouško
Muzeum Kutná Hora - pamětní groš, b.l. Koruna, dvojitý opis / český lev, opis, Nesign., Punc., Ag 900, 28 mm, 6.5 g
Mikulovice
Nesign. - útvar 25.výr.osvobození č.8189 - 30 let, b.l. (1975) Zkřížené hlavně děl, opis / nábojnice, Zlatistý kov 53 mm
Olomouc
Sign.ČR - polní maršál J.W.Radecký - pevnost Olomouc, b.l. (cca 2010) Poprsí hraběte mírně zleva, opis / moravská orlice, opis 1829-1830 Bronz 40 mm_tém.
Sign.ČR - polní maršál J.W.Radecký - pevnost Olomouc, b.l. (cca 2010) Poprsí hraběte zleva, opis / moravská orlice, opis 1829-1830 Bronz 40 mm_tém.
Vidnava
Žbik - na paměť sedmistého výročí založení města 1266 - 1966 Znak města, vročení / 5řádk.nápis, Sign., Bronz 60 mm
Vyškov
Nesign. - ZO ČSV - 110 let 1897 - 2007 Poprsí muže s mitrou, opis / včelín, opis, Cu 30 mm
Žamberk
Nesign. - za zásluihy o rozvoj učňovského školství SOU zámek Žamberk 1956 - 1986, Mosaz 30 mm_2 ks
Česká Republika
Nesign. - Kde domov můj - České republice, 1.1.1993 Pohled na dominanty Prahy, opis / korunov.český lev, opis Punc.999, Ag 35 mm, 15.23 g