Radecký z Radče, Jan Josef Václav, 1766 - 1858
I.M.Scharff - AR medaile na italská vítězství 1849 - poprsí zprava, opis / Victoria s věncem, opis, Sign., 57mm, 69.827g, Don.3682, M.2649, nep.rysky, patina R!
Schwarzenberg Karel - polní maršál, 1771 - 1820
Jednostranná litá dutá železná medaile b.l. - poprsí mírně zprava, opis, Nesign., 55mm, 25.413g, patina R! 38.735g, nepravidelný okraj, pěkná patina R!
Olešnice (Oels) - město
Městský haléř b.l. (kolem 1430), Sa.101, Fried.307, 0.314g, nep.nedor., pěkná patina
Erlau-arcibiskup., Johann Ladislaus Pyrker, 1827-1847
Lange - AR medaile na 50 let vysvěcení na kněze 1846 - poprsí zleva, opis / kalich uložený v oltáři, opis a nápis, Sign., 46mm, 52.476g, H.4417, M.1528, rysky
Jáchymov : Nikl Milicz a jeho dílna
Abrahám a Izák na cestě k Morii, opis / Kristus padá pod křížem, opis, 1565, Katz.392, Lanna.1353, zlacené lilé stříbro 47mm, 25.540g, dobové ouško, patina R!
Ostřihom - arcibisk., Johann Scitovszky, 1849 - 1866
Radnitzky - AE medaile na 50 let kněžské služby 1859 - poprsí zleva, opis/ zářící hostie, kalich na bibli, opis, 45mm, 40.078g, H.4428(AR), dr.škr., krásná pat.
Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814-1830
100 let svatořečení svatého Jana Nepomuckého 1829 - světec nad náhrobkem / 6-řádk. něm. nápis, Nesign., mosaz 42 mm s pův.ouškem, Don.4657, dr.vady mat.,ned.
Praha-arcibisk., Lev kardinál Skrbenský, 1899 - 1917
Grünfeld - AR medaile na 10.výročí inaugurace 1910 - poprsí zprava, opis / znak s kardinálským kloboukem, opis, Sign. nečitelná, Ag800, 50mm, 54.200g, Přib.513
Salzburg-arcib., Zikmund III.Schrattenbach, 1753-1771
1/2 Tolarová medaile 1769 - poprsí zprava, opis / nová městská brána, vročení, Sign.FM, 35mm, 13.929g, Zott.2965 (BR.4157), nep.rysky, pěkná patina R!
Salzburg-arcib., Hieronymus Colloredo, 1772 - 1803
Mazenkopf - medaile na 1200 let arcibiskupství 1782 - poprsí zprava, opis / chrám s 12 sloupy, opis a nápis Sign., Ag 33mm, 12.175g, H.4735, Zot.3190, nep.rysky
Církevní medaile - Mistr Jan Hus
Nesign. (Chr.Wermuth 1717) - Husův tolar - poprsí zprava, nápis a opis / Hus na hranici, nápis, opisy, ražený originál, 44mm, 28.854g, dr.hr., dr.rys., pat.
Údobí let 1953 - 1960
10 Kčs 1955 - Osvobození, patina, nepůvodní kapsle
Československo - státovky I. emise
100 Koruna 1919, série 0012, BHK.12, He.12a - dobové falzum bez vodotisku - dle evidence ČNB padělek typu 7 (Meszáros) - číslo 432054
100 Koruna 1919, série 0012, BHK.12, He.12a - dobové falzum bez vodotisku - dle evidence ČNB padělek typu 7 (Meszáros) - číslo 432055
1+
Československo - bankovky Národ. banky Československé
10 Koruna 1927, série B022, BHK.22d, He.22b.S2 "NEPLATNÉ"
2
500 Koruna 1929, série G, BHK.23c, He.23c.s2 - perforace vlevo svisle "SPECIMEN"
2-
Protektorát Čechy a Morava, 1939 - 1945
500 Koruna 1942 - 2.vyd.- sér. Ga, BHK.36, He.38a.s1, posun tisku k hornímu okraji "SPECIMEN"
0-
5000 Koruna 1944 - série 12A, BHK.41, He.44a.s1, podpis Jindra Schmidt vpravo dole "SPECIMEN"
Česká republika, 1992 -
100 Koruna 2019 - 100 let československé měny, série TD03, He.CZ34a, původní přebal ČNB "neperf."
N
Ústavní poukázky Sboru nápravné výchovy
10,50 Haléřů, 1,2,5,10,20,50,100 Korun - kompletní série bez razítka, typ 1981 9ks