Itálie
Záslužná medaile Mezinárodního filmového festivalu (cca 1950-1970), žena s filmovým pásem, opis/ 2-řádk. nápis a vavřín.snítka, patinov. Au750, 44mm, 43.859g
Pamětní medaile na 50 let vítězství 1918/1968 - hvězda, přilba, ratolesti / nápis a vavříny, Sign., Punc., Au750, 30mm, 5.218, široké ouško pro stužku
Rakousko, republika, 1918 -
4 dukátová medaile - císařovna Marie Terezie zleva, ital.opis, znak, b.l., Sign.KB, Au986, 33mm, 13.926g
Slovensko, republika, 1993 -
Poldaufová - Milan R. Štefánnik (1880 - 1919) b.l. - poprsí zprava, styl.znak, opis / ptačí křídla, písmo, Sign., Punc., Au986, 23mm, 10.569g, čísl.73, patina
Novotný - Pribina knieža nitranské, opis / rotunda, kněz s křížem, opis, vročení 828, b.l. (cca 2010), Sign., Punc., Au986, 23mm, 10.803g, čísl.64, kapsle
Slovinsko, republika, 1990 -
Vyhlášení nezávislosti / Svět.kongres Slovinců 1991 - jezero Bled, dvojitý opis / Plečnikův parlament, dvojitý opis, bimetal AuAg 925, 30mm, 7.263g, kapsle
Vatikán, Jan XXIII., 1958 - 1963
4-dukátová medaile mezinár. numism. společnosti b.l.- poprsí zleva, opis / korunovaný znak v kartuši, opis, Nesign., Nepunc., Au 987(?), 39mm, 13.985g
Zlaté medaile vydané pobočkou ČNS v Kroměříži
Vitanovský - 800 let kláštera Velehrad 2005 - scéna založení, nápisy / současná podoba Velehradu, opis, Sign., Au999, 28mm, 14.048g, čís.15/20, kapsle RR!
Zlaté medaile vydané pobočkou ČNS v Praze
Vitanovský - 800 let korunovace Přemysla I. 1998 - korun. poprsí zpředu, anděl, opis/ replika brakteátu, opisy, Sign., Au986, 20mm, 3.641g, pouze 75ks RR!
Vitanovský - 1000 let úmrtí Boleslava II. 1999 - hlava v přilbě zleva, orlice, opis / replika denáru, opisy, Sign., Au986, 20mm, 3.532g, pouze 75ks RR!
Zlaté medaile vydané pobočkou ČNS v Teplicích
Vitanovský - Julius Payer - 50 let pobočky 2001 - hlava zleva, loď na moři, nápis / znak města, mince, nápis, Sign., Au 986, 20mm, 8.634g (25ks), kapsle RR!
Střední Evropa - Bojové, 2.-1.stol.př.Kr.
AR mince -typ Roseldorf II., Lanz.93-103, kůň doleva, stylizovaný jezdec, torques s tečkou / oblý hrbol, 0.655g, 9mm, pěkná tmavá patina
Calabria, Tarentum, 302 - 281 př.Kr.
AR Didrachma, Jezdec na koni doleva, monogram / Taras s ratolestí jede na delfínu doleva, nápis, podobný jako SG.364, 7.461g, nedor., pěkná tmavá patina
Lucania, Herakleia, 370 - 281 př.Kr.
AR Drachma, Hlava Atény v korintské přilbě zprava / stojící Herakles s kyjem, lukem a lví kůží, opis, jako SG.391, 7.885g, exc., mírně nedor., patina R!
Lucania, Poseidonia, 480 - 400 př.Kr.
AR Statér, Poseidon s trojzubcem zprava, nápis / býk zprava a nápis, podobný jako SG.424, 8.061g, pěkná patina
Sicilie, Akragas, 510 - 472 př.Kr.
AR Didrachma, Sedící orel zleva, nápis / krab, podobná jako SG.709, 8.039g, pěkná patina
Sicilie, Gela, 480 - 470 př.Kr.
AR Tetradrachma, Protoma býka s lidskou tváří zprava a nápis / quadriga zprava, letící Niké drží věnec nad hlavami koní, SG.785-podob., 17.036g, pěkná patina R!
Sicilie, Leontinoi, 466 - 425 př.Kr.
AR Tetradrachma, hlava Apolóna zprava / hlava lva zprava, čtyři obilná zrna, nápis, SG.832, 16.998g, dr.vady materiálu, patina
Makedonie, Olyntos, 379 - 348 př.Kr.
AR Tetradrachma, Hlava Apolóna zprava / lyra a opis, SG.1430, BMC.5.10, 13.493g, oválný střížek, dr.rysky, pěkná patina RR!
Thrakia, Kalatis, 3.stol.př.Kr.
AR Octobol, Hlava Herakla zprava/ luk v pouzdře, kyj, klas obilí a nápis, SG.1659, 3.535g, patina, téměř