Církevní ražby
Poslední večeře Páně. Scéna u stolu s Kristem, opis THE 12 APOSTLES / uprostřed zlacený portrét Krista, církevní symboly, po obvodu jména 12 apoštolů. Bronz postř. 60 mm, plexi pouzdro
LR
Svatá Anežka Česká 1994. Korunované poprsí, opis / kříž, latin. opis. Ag 0.999 (punc) 35 mm matné
Sv. Zdislava. Portrét světice s dítětem, opis / kříž, latin. opis. Ag 0.999 (punc) 35 mm
Sv. Kryštof. Světec nesoucí dítě přes řeku, opis / rytý nápis GROßER PREIS DER IAA '81 BILD AM SONNTAG. Bronz zlac. 40 mm, pův. ouško s očkem
Vánoční medaile. Betlémská scéna s letící kometou / v kartuši mezi hořícími svíčkami nápis TICHÁ NOC, SVATÁ NOC. Ag 0.999 (punc) 35 mm
Spona s obrazem Madony. Mosazný plech 28 mm, uprostřed barevný obrázek Madony, po okraji barveno, spona
Amulet ve formě knížečky z bílého kovu (magnetický) s obrázkem Pražského Jezulátka, uvnitř foto-skládanka (6 pohledů na Prahu)
Přívěsek ve formě knížečky. Obsahuje 4 ovál. miniaturní rodinné fotoportréty. Mosaz 23 x 21 mm, pův. ouško s očkem
Ostatní. Blíže neurč. biskupský fenik se čtyřr. z 14. stol. Vlevo hlava bisk. s mitrou, vpravo berla. nedor., patina
-2/3
Československo, ČR
Československo 1919-39. 5 Kč 1927 R
5 Kč 1927. n. hry R
20 hal. 1933. zcela n. hr., n. kor. R
Československo 1945-53. 20 hal. 1947 R
Československo 1953-89. 20 Kčs 1972 Sládkovič, var. licous R
ČR. Sbírka mincí ČR 200 Kč 1993 - 2015, vše uloženo v kufříku s platy + karty, komplet 101 ks
ČR - mince PROOF. 200 Kč 1994 Normandie, plexi pouzdro, etue, certifikát, karta
200 Kč 1994 Normandie, plexi pouzdro, etue, certifikát, karta. skvrnka
Sada oběhových mincí ČR 2011 (1 Kč až 50 Kč + Ag žeton Destinová), sametový obal
Rakousko a Tyrolsko
Bernhard (1202-56). Fenik b.l., minc. St. Veit. CNA-Cb11a. č. nedor., opisy nedor.
2/-2
Přemysl Otakar II. nebo Rudolf I. (1261-76, 76-81). Vídeňský fenik. Luschin-79
2/4