U.S.A.
Apollo 11 - Přistání na Měsíci 7.1969 - Aldrin, Armstrog, Collins , portréty / symbolika vztyčení vlajky, na pozadí přistávací modu l a Země Ag 999.9/ 1000 50,00 g 50 mm
Apollo 12 - C.Conrad, A.Bean, R.Gordon, druhé přistání na Měsíci 19.11.1969, portréty / symbolika Země a vesmírný modul Ag 999 ,9 34 mm 15,00 g bublina
Apollo 15 - Čtvrtá výprava k Měsíci 30.7.1971 - Irwin, Worden, Scott, portréty a opis / symbolika Ag 999,9 34 mm 15,00 g bublina
Apollo / Sojuz - setkání v kosmu 7. 1975, portréty pěti astronaut ů / symbol projektu, v okruží jména: SSSR - Leonov, Kubasov - USA - Slayton, Brand, Dtafford Ag 925/1000 22,38 g 39 mm
COLUMBIA, Young - Crippen, raketoplán na oběžné dráze / raketoplá n nad Zemí a opis: SPACE SHUTTLE "COLUMBIA".... Ag 999 29,30 g 40 mm
Československo - nouzovky, známky
Brandýs n/L. - Nářadí Melichar, doraž. č. 3092 Zn ovál 24x30 mm
Citoliby - Václav Běšínský čp. 12 / "10" mosaz 25 mm 2 ks
1-1
"Forsastra" - hrací známka č. 29673/S 51 zák. chráň., nápis a opi s / FA uprostřed, opis" Forsastra" Zák. chráněno mosaz 25 mm _škr.
Kyjov - "1 Litr", ZAS. SPOL. SKLÁŘ mosaz známka 25x25 mm
Olomouc - 40 olomóckéch držgrešlí platí do 31.12.2012, dominanty města / Statutární město Olomouc, orlice raž.: minc. Jablonec mosaz 30 mm
RL
Olomouc - Hodiny "U Kukačky" / 5 % slevy..... sign. BLAHA Cu 23 mm Kuchař 45
Vítkovické železárny KG. NP., uprostřed č. 622 a opis Ni 25 mm pův. otvor
" V 1828 a zkřížená kladívka" (Vítkovice) - ochranná známka / vysoké pece, bez textu bronz 33 mm
"Ž D B" (Železárny a drátovny Bohumín), trojhranná Cu známka č. 0142 38 mm 2/ "1 ŽDB 8" známka č. 057 Al 30 mm 2 ks
1-1-
Francie - nouzovky
Nice - 10 Cent.1920, CHAMBRE.DE.COMMERCE.DE.NICE.ET.D ES.ALPES.MARITIMES Al 25 mm
Německo - nouzovky a účel.známky
Zeppelin Wertmarke / "177" Zn poniklovaný 22 mm
D. R. G. M. Henziger Crimmitschau, poprsí císaře Friedricha III. zprava / Joh. Pregler Stuttgart - 10 Mark b.l. bílý kov 40 m m
Psí známky
Blatnice pod sv.Antonínem okres Uh.Hradiště 1935, č. 117 / ležící pes zprava mosaz. kosodélník 40x27 mm +závěs
Bobnitz bez. Neuenburg - Bobnice oks. Nymburk, č. 314 / ležící pe s zprava Zn kosodélník 40x27 mm +závěs
Brandýs n./L. 1923, č. 44 / sedící pes zleva Zn neprav. ovál 27x37 mm