Harcuba Jiří, 1928 -
ČSPDP - Karel IV., 1378 - 1978, Velké gotické "K", universitní pečeť, opis / arkýř Karolina, opisy, Sign., Bronz 38 mm
Havelka Luděk, 1941 -
150 let časopisu Květy 1834 - 1984 Portrét J.K.Tyla zleva, nápis / vzpínající se Pegas na podstavci, opis, vročení, Sign.L.Havelka 82, Postř.tombak 40 mm
Hvozdenský Josef, 1932 -
Vítězslav Nezval, b.l. Portrét mírně zprava, opis / globus na stolku, opis ve spirále, Sign., Bronz 60 mm
Kovanič Václav Adolf, 1911 -
Moravské zemské muzeum - Gregor Mendel, 1865 - 1965 Poprsí zleva, opis / květina, opis, vročení, Sign., Bronz 80 mm
Krepčík Jaroslav, 1880 - 1959
Sdružení výtvarných umělců - Joža Úprka, 1914 Poprsí zleva, ornament, 2řádk.nápis Sign., Bronz.plaketa 49x65 mm, MZČ.232/1_dr.skvr. jednostranná
Kříž Václav, 1830 - 1887
Josef Jungmann - na památku narození jeho před sto lety 1873 Portrét čelně mírně zleva, opis / 5řádk.nápis ve věnci Sign., Sn 41 mm
Kužel Miroslav, 1907 - 1985
IV.středoškolské hry 1938 v Praze, žena a muž se zvednutýma rukama, Sign.Postř.bronz nepravid.tvaru 36x39 mm_jednostr. orig.etue
IV.středoškolské hry 1938 v Praze, žena a muž se zvednutýma rukama, Sign., Pozlac.bronz nepravid.tvaru 36x39 mm_jednostr. orig.etue
Signatura "M.K." - blíže neurčeno
55.výročí konce II.světové války, b.l. (2000) Lipová ratolest v rozdělené mapě, 4řádk.nápis / český lev zleva, opis Bronz 40 mm
Nejdl Slavoj, 1929 -
2 cyklistě zprava, b.l., Sign., Bílý plech 50x63 mm_jednostr.
Otáhal Karel, 1901 - 1972
Tenista v běhu, b.l. vydal Sokol Husovice 1936 Sign.,Bronz.plech 45x63 mm_jednostr. orig.etue
Tenisté ve čtyřhře, b.l. Sign., Postř.plech 36.5x51.5 mm_jednostr. orig.etue
Pichl I.B., 1850 - 1923 ( ražebna v Praze )
Vítězi v závodech plukovních, Sign., Bronz.8hran 30x30 mm _jednostr. s trikolorou
1/-/1
Signatura "OBS" - blíže neurčeno
Gustav Bihl sen. - ředitel mostecké uhelné společnosti, 1887 - 1912 Poprsí zleva, nápis, Sign., Bronz.plaketa 55x63 mm_jednostranná
Schwartz Štěpán, nar.1851
Fr.Schiller - k Schillerově slavnosti - vídeňské ženy 1905 Portrét zleva / žena s lyrou, anděl s pochodní, opis Sign., Bronz 25 mm_orig.raž.ouško
Signatura "ŠL- blíže neurčeno
Dr.Ing.Lev Petržela - 1921 - 1972, portrét čelně, opis / 9řádk.nápis, Sign., Stříbřitá slitina 98 mm
Steiner P.P.
Karel starší ze Žerotína - 1618 - 1621 - pražská defenestrace 23.5.1618, Poprsí mírně zleva, opis / scéna defenestrace, opis Sign., Punc.999, Ag 35 mm, 14.76 g
Václav Budovec z Budova - 1618 - 1621 - pražská defenestrace 23.5.1618, Poprsí mírně zleva, opis / scéna defenestrace, opis Sign., Punc.999, Ag 35 mm, 14.73 g
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Replika denáru "Sv.Václava" - k mileniu 1929 Český lev, opis / kříž v kroužku, opis, Sign., Nepunc., Ag 22 mm, 1.4 g, PŠ.150
Špánek Karel, 1894 - 1965
Teplice na 1200 let objevení léčivých pramenů 762 - 1962 Bronz 35 mm