Wolfgang Amadeus Mozart 1756-1791, hlava zleva / Salzburg, pohled na město a hrad Ag 999 29,60 g 40 mm
Vídeň - Upomínka na zemské a městské utkání Československo-Rakous ko, Praha-Vídeň 29. a 30.11. 1947, 10ti řádk. němec. nápis / Záme k Schönbrunn bronz 38x60 mm
Rusko
Petr Alexejevič ruský car a kníže moskevský , poprsí zprava / dobytí Schlüsselburgu 1702 sign.: NI "pozdější ražba" bílý patin. kov 45 mm
+2/1-
Petrohrad - série 7 ks medailí na různé antické sochy z petrohrad ské Letní zahrady založené Petrem I. sign.: S.Ivanov patinovaný Al 57 mm
1-1
Petr Alexejevič ruský car a kníže moskevský , poprsí zprava / bitva u Gotlandu 1719, alegorie námořní bitvy sign.: NI postř. kov 45 mm "pozdější ražba"
SSSR
C. Marx 1818-1883, hlava čelně / znak SSSR, bez textu stříbřený kov 35 mm
Nikita Kruscev 1894-1971, hlava zprava / znak SSSR, bez textu stříbřený kov 35 mm
RL
Švédsko
K.S.A.K. - Carl Cederström (švédský průkopník letectví), odznak K rálovského švedského aeroklubu, postava pilota v letadle č. 1 sign.: BI / SPORRONG & CO bronz 52x72 mm
Švýcarsko
Upomínka na 600.výročí konfederace 1891, symbolika přísahy / strom se znaky kantonů a měst sign.: LAUER Al 50 mm "R"
"30 let WWF" World Wide Fund for Nature 1986 / Ursus Maritimus (l ední medvěd) raž.: Huguenin Ag 999 38 mm 19,8 g
Genéve (Ženeva) - Podprovat umění, malíř u stojanu / nahoře v otevřeném věnci městský erb a stuha s nápisem Sn 8-mi úhelník 36 mm
0/0-
Pontifex Johannes Paul II. 16.10.1978 - 2.4.2005, hlava zleva / Š výcarská garda 1506, erb a 3-jazyčný nápis 1 Ounce Ag 31,20 g 40 mm
Thunersee - kolesový parník "BLÜMLISALP" postavený r.1908, ukonči l plavbu r.1989, 6-ti řádk. nápis / parník, bez textu Ag 900 33 mm 15,05 g
Vatikán - Papežský stát
Joannes Pavlvs II., hlava zleva, opis: IVBILAEVM REDEMPTIONIS 1983 / papežský erb, bez opisu Ag ? 34 mm 13,78 g_tém.
Joannes Pavlvs II., hlava zleva / Michelangelova Pieta a opis: ROMA-CITA DEL VATICANO Ag ? 34 mm 15,67 g
Evropská měna, na styliz. mapě jedoucí Evropa na býku / katedrála Sv. Petra ve Vatikánu +vsazená zlacená 50 Lira bílý kov 40 mm bublina
Evropská měna, na styliz. mapě jedoucí Evropa na býku / katedrála Sv. Petra ve Vatikánu +vsazená zlacená 100 Lira bílý kov 40 mm bublina
U.S.A.
Mercury 8 - Walter M. Schira, portrét čelně / přistání v oceánu 3.X.1962 Ag 925 25,00 g 45 mm
Apollo 11 - Přistání na Měsíci - Aldrin, Armstrong, Collins portr éty / symbolika vztyčení vlajky, na pozadí přistávací modul a Zem ě Ag 999.9 34 mm 15,00 g