Israel
5 Libra 1972 - Ruská lampa, KM.69.1_orig.pouzdro
Sada 1 Agora - 1 Lira 1977_6 ks v etui
Sada 1 Agora - 1 Lira 1978_6 ks v etui
Japonsko - epocha Meiji, 1867 - 1912
5 Sen, rok 23 (= 1890), Y.19
Japonsko - epocha Taisho, 1912 - 1926
1 Sen, rok 6 (= 1917), Y.42
Korejská lidově demokratická republika
Sada 1, 5, 10, 50 Chon_4 ks v orig.etui
Macao
Dolar 1999 - návrat Macaa pod Čínu, barevné provodení
Dolar 1999 - šťastný a veselý nový rok, barevné provedení
Mongolsko - republika
20 Mongo 1925, Y.6
Tugrik 1971, 50 let revoluce, KM.34
0až1
Singapur
Sada oběhových mincí 1 Cent - 1 Dolar 1986 - 1990 - 6 ks Malajsie - sada oběhových minxcí 1 Sen - 1 Dolar z let 1990 - 91 - 6ks _celk.12 ks ve společné etui
Thajsko, Rama Gaunatha IX., 1946 -
Sada všech nominálů 1996_10 ks v orig.etui
Austrálie, George VI., 1936 - 1952
Florin 1947, KM.40a
3 Pence 1951, KM.44
Austrálie, Elizabeth II., 1952 -
50 Cent 1970 - Cook, KM.69 50 Cent 1977 - 25 let vlády, KM.70
50 Cent 1970 - Cook, KM.69, 50 Cent 1977 - 25 let vlády, KM.70_2 ks
Nový Zeland, Elizabeth II., 1952 -
1 Dolar 1974 - sportovní hry, KM.44a
Západní Samoa
10 Tala 1992 - mistrovství světa v kopané 1994, KM.89, Ag 31.86 g
Medaile vydané Českou Numismatickou Společností
J.Prádler - PhDr.Karel Castelin, 1903 - 1981, b.l. Poprsí zleva, opis / stylizovaná krajina, dvě keltské mince, nápis, Sign., Bronz 60 mm, BK.1/24
V.Oppl - medaile k výročí 75 let numismatické společnosti, b.l. (1994) Dlaň s žetonem s číslem "75", opis / kopie denáru Sign., Nepunc. Ag 33 mm, 9.2 g, FM.A1/36