Českoslov. odborové a resort
Plaketa "Pamětní medaile PV KSČ VŽKG" / Hlava K.G. zprava, opis:Vítkovické železárny - Klementa Gottwalda bronz 50,5 mm
Československo - vojenské odznaky
Čestný odznak -"Vzorný ženista" č. 13467 - nebyl smaltovaný !!jako Krubl 25/2d
0/-
Odznak výsadkáře z let 1960-1980 - 22. výsadkový dělostřelecký protitankový oddíl, černý kosodélník 31x70 mm - bílý padák, ovál ve kterém je znak padáku je hnědé barvy
Odznak výsadkáře z let 1960-1980 - 22. výsadkový dělostřelecký protitankový oddíl, černý kosodélník 31x70 mm - černý padák, oválve kterém je znak padáku je bílé barvy
Odznak - Znak rozlišovací, (pozemní vojsko 2 x; spojař ČSLA;, dělostřelectvo - dva různé) mosaz 5 ks
0-1
Odznaky s vojenskou a brannou tématikou
Zborov 1917, legionář se zástavou, nápis Al 28,5x20 mm2/ Obec přátel Čs. legionářů, Dvojportrét zleva a spojené rucesign. zlacená mosaz 16,5x26,5 mm (raž. Plastika Praha XI.)2 ks
40 let československé obce střelecké 1897-1937, na mapě ČSR stojí sokol se zástavou a voják s puškou masív. bronz 39x36 mm jehlice
23. pěší pluk AMERICKÝCH SLOVÁKŮ 1918-1938 - 20. výročí pluku opis: P.PL.23 "A.S." 1918-1938 sign.: IP výrobce: V. PodivínPraha XI. br. plech stříbřitě patinováno 26 x 26 mm +poškozená trikolorní stužka s nápisem: OSLAVY 20. VÝROČIA ZALOŽENIA P.PL.23 "AMERICKÝCH SLOVÁKOV" vo dňoch 17.-19.VI. 1938 v Trnave
Sjezd Ž.O.S.S. v Táboře 14.VII. 1929 - JIhočeská výstava a výstava čsl. válečnictví v Táboře 23.VI. - 15.VIII. 1929 lisovaný bronz. plech 30x53 mm zapín. sponka +úchyt pro stužku
Myslivecké medaile a odznaky
Přísežná stráž (po r.1918) lev na štítě bez čísla, bronz 57x67 mm 15,63 g zapín. spona
Moravský myslivecký ochranný spolek. A: Svatý Hubert klečí předjelenem s křížem v paroží, bez textu / R: Moravská orlice, opis:* MÄHRISCHER JAGDSCHUTZ VEREIN sign.: JAUNERbronz 30 mm kolmé válcovití ouško
Šlarafie
"S P U N D", sedící výr na otevřené knize s pečetěmi a položenýmbrkem bronz. tlačený 8mi hranný plech 30 mm dvě nášivné dírky
Rakousko - Windobona (Vídeň), stoj. výr na podstavci s nápisemstříbřený plastický plech 25 mm
Německo - Prusko
Friedrich Wilhelm III. - Záslužná medaile "VERDIENST UM DEN STAAT" 2. třída Ag 40 mm orig. ouško bez stuhy Nim. 1831 (vyobraz. 1821); H/Schr. 1268 (22,828 g)
Německo - 3.říše (1933-1945)
"Železný kříž 1939" - rytíř, bez mečů - +závěs "dubový list"jako Nim. 3821 "pozdější práce"_bez stuhy
"Železný kříž 1939" - I.třída spona Hartung 22, Nim.3822zn. č. 51 "nemagnet. kov"
Medaile "Kriegsverdienstkreuz 1939" Hartung 36, Nim. 3837
Medaile "1. OCTOBER 1938" obsazení Sudet Hartung 50Nim.3517
Rozlišovací odznak "Řidič" zlacený Hartung 68
Rozlišovací odznak "Řidič" stříbrný Hartung 69