František Josef I.(1848-1918)
1 hal. 1916 b.zn - starý znak
RL
1 Fillér 1902 KB
4 Dukát 1880 b.zn. zlacený kov 40 mm
Konvolut 9 kusů mincí obecný kov (1 kr. - 20 fil.)
-1-4
Konvolut: 18 kusů drobných mincí, 1849-1885_téměř různé
0-1-
Konvolut: 21 kusů drobných mincí (1, 2, 10, 20 hal.)
1-1-
Konvolut: 53 ks mincí (obecný kov) z let 1816-1928 ve třech alb. listech
1-2-
Konvolut: 40 kusů různých drobných mincí F.J.I.
1-2
Medaile Františka Josefa I.(1848-1918)
F.J.I., hlava zprava bez opisu / WELTKRIEG 1914-1915, dvouřádk. n ápis a dubové snítky Fe 25 mm_část.ox., m.o.
F.J.I., hlava zprava / Světová výstava ve Vídni 1873, výstavní pa vilon sign.: A.S. Sn 27 mm "původní etue !"_hry.
2/2+
Údobí let 1918-1938
2 hal. 1923, 1924, 1925 3 ks
0-0-
2 hal. 1923, 1925 2 ks
0-1
2 hal. 1923
+1/1
5 hal. 1923
5 hal. 1924 - "novoražba minc. Kremnica"
5 hal. 1924 pozdější ražba ?_mělčí ražba opisu a datace _zc.nep.rys.
5 hal. 1925
5 hal. 1928
5 hal. 1929
0/RL