Vídeň 1868 - III.německé spolk. střelby - střelnice, nápis/ 5-řádkový nápis ve věnci, Sign.Brunner, cín 33 mm s pův. raženým ouškem, Haus.5039, úhoz, patina
Vídeň 1898 - jubilejní střelby - Fr.Josef I. zprava, opis / žena s terčem a puškou, město, opis, Sign. Pittner, mosaz 29mm s původním ouškem, dr.hr., škr.
Pfingsten-Neulengbach 1926 - juniorské střelby, Nesign., mosazný plech 28x35 mm se zavír. špendlíkem
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Tuřany 1897 - 25 let trvání spolku 26.9., Nesign., zlacená mosaz 31 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, nep.nedor., nep.rysky, téměř
Rakousko, Fr.Josef I., 1848 - 1916
2 Koruna 1917, Ri.168a, Pick.21, BHK.Ru3b - sér.1296, s razítkem "BOS.HERC.RUDARSKA UPRAVA..." R!
3+
Československo - kolkované prozatímní státovky
100 Koruna 1912 - stříhaný kolek, série 2015, BHK.5a, He.5a
2
Československo - bankovky Národ. banky Československé
10 Koruna 1927, série P026, BHK.22a, He.22a.s3, dosud neznámá převrácená perforace "SPECIMEM", RRR!
500 Koruna 1929, série G, BHK.23c, He.23c.s2, perforace svisle vlevo "SPECIMEN" (patrně vzor - podobný jako Kar.17e)
100 Koruna 1931, série C, BHK.25a, He.25a "neperf."
4+
1000 Koruna 1932, série B, BHK.26, He.26a "neperf."
1000 Koruna 1932, série C, BHK.26, He.26a "neperf."
Protektorát Čechy a Morava, 1939 - 1945
1 Koruna b.l. - ruční přetisk, série A067, BHK.28a, He.30a, skvrna, "neperf."
0-
1 Koruna (1940) - sér. C043, BHK.30, He.32a "neperf."
2-
1 Koruna (1940) - sér. H065, BHK.30, He.32b "neperf."
100 Koruna 1940 - 1.vyd., série 32A, BHK.32 , He.34a, "neperf.", skvrna
3
100 Koruna 1940 - 2.vyd., sér.02B, BHK.33a, He.35a, "neperf.", skvrnky
100 Koruna 1940 - 2.vyd., sér.10A, BHK.33a, He.35a, "neperf."
1-
100 Koruna 1940 - 2.vyd., sér.25A, BHK.33a, He.35a, "neperf.", natržená cca 4 mm
100 Koruna 1940 - 2.vyd., sér. 23G, BHK.33a, He.35b1, "neperf."
100 Koruna 1940 - 2.vyd., sér. 33G, BHK.33a, He.35b1, "neperf."