Arcivévoda Josef Antonín - uherský palatin, 1776-1847
Lange - AE medaile na 50 let správy Uher 1796/1846 - poprsí císaře, lat.opis / poprsí palatina, lat.opis, Sign., 53mm, 91.527g, M.2620, H.3649(Ag), dr.hr.,rys.
Ferdinand V., 1835 - 1848
Manfredini - korunovace v Miláně 1838 - hlava zprava, opis / korunovační obřad, opis a nápis, Sign., zlac. bronz 52mm, Nov.G.1c, P.6/3, M.2578, dr.hr., dr.rysky
Ferdinand V. a manželka Marie Anna
Loos a Held - AR medaile na korunovaci v Praze 1836 - dvojportrét zleva, opis/ korunovační klenoty na stole a písmo, Ag 39mm, 19.291g, ČS.1498, nep.hr., nep.rys.
Arcivévoda Rainer a arcivévodkyně Marie Karolina
Pavlik - AR medailka na zlatou svatbu 21.2.1902 - dvojportrét zleva, opis/ nápis, věnec z obilí a růží, zářící hvězda, Sign., Punc., 25mm, 6.194g, patina
Větší maďarský peníz na korunovaci v Budíně 8.6.1867 - poprsí zprava, opis / koruna, opis a 4-řádk.nápis, Ag 23mm, 5.465g, M.2709, H.3795, Nov.B.5b, vl.rysky
Nesign. - medailka na jubilejní spol.střelby 1898 - poprsí zprava, opis / znak, terč, pušky, prapory a opis, mosaz 33 mm s původním raženým ouškem a stuž.
Marschall - AR medailka na 70.narozeniny císaře 1900 - poprsí zprava / ratolest a 3-řádkový nápis, Sign., 29mm s původním raženým ouškem, 14.232g, nep.rysky
Nesign. - klipa na návštěvu v Salzburku - červen 1901 - hlava zprava, vavříny, opis / 7-řádkový něm.nápis, zlacený bronz 25x25 mm s původ. raženým ouškem, pat.
Schaefer - 25 let Společnosti rak. protestantů 1904 - trojportrét Maxmiliána II., Josefa II., Fr.Josefa I., opis / nápis a znaky, Sign., patinovaný bronz 60mm
Nesign. - medailka na 60 let vlády 1908 - poprsí zleva, opis a nápis/ 4-řádkový nápis v dubovém věnci, zlac.bronz 28 mm s původním raženým ouškem, skvrnka
Nesign. - medailka na 60 let vlády 1848/1908 - mladé a staré poprsí, koruny, vročení / 7-řádkový nápis ve věnci, mosaz 33 mm s původ. raženým ouškem, patina
Zach - otevření jubilejní školy v Mauerbachu 1908 - školní budova, opis a nápis / znak a 8-řádkový nápis ve věnci, Sign., patinovaný bronz 57 mm, nep.hr.
Beer - Mezinárodní eucharistický kongres 1912 - poprsí mírně zprava, opisy /Rudolf Habsburský a kněz, opis, Sign., hliník 28 mm s původním raženým ouškem
Arcivévoda Eugen - velmistr řádu, 1863 - 1954
Ingr - II. průmyslová a živn. výstava v Olomouci 1902 - poprsí zprava, německý opis / znak města v kartuši, německý opis, Sign., zlacený bronz 50 mm, dr.škr.
Arcivévoda František Salvator, 1866 - 1939
Korchann - pamětní plaketa 1916 - poprsí zleva, nápisy, Sign., patinovaný bronz 50x70 mm, pův.etue
Bachofen von Echt, Adolf
R.Placht - novoročenka 1910 - Německý a rakouský voják s prapory, nápis / erb a podpis vydavatele, Sign., patinovaný bronz 37x58 mm, 31.337g, téměř
Esterhazy, Paul Anton, 1786 - 1866
Böhm - sjezd uher. lékařů a přírodozpytců 1847 - poprsí zleva, opis / zámek a maďarské opisy, Sign., Ag 41mm, 34.800g, H.5458(AE), hr., rys., patina R!
Hlavsa Petr z Liboslavě a Samuel Lekeš z Květné
Početní groš b.l., Don.3544, BPM.XVI/129, Pž.58, 2.047g, dírka, nedor., patina
2/2-
Picolomini von Aragona, Octavio, 1599 -1656
G.Pfrundt - bronz. litá oválná portrétní medaile 1650 - poprsí zprava, opis / nápis na stuze, velký měsíc, kajina, Sign., 38/45 mm, 54.004g, BPM.309, vady m. R!
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
Tolar 1626, Jičín-Reick, opis Rv.:"DOMINVS.PROTECTOR. MEVS." (vévodou neschválen a stahován), 29.011g, Mayer.1, Nech.2, Don.3973, dr.vada mat., patina RRR!