Česká republika, 1993 -
Šafařík - 100.výročí založení čsl. legií 2014 - části lva a orla, přilba, nápisy / prapory, opis, Nesign., Au999, 28mm, 15.56g, č.28/99, kapsle, etue, certif.
Dostál - Dominik Hašek - 45.narozeniny 20.11.2015 - portrét, písmo / hokejista učí žáka, nápis, Sign.D, Au999, 28mm, 15.56g, č.100/100, kapsle, etue, certif.
Nesign. - Československá národní rada 1916/2016 - čtyři portréty, znaky, opis / replika mapy, opis, Au999, 28mm, 15.56g, č.7/99, kapsle, etue, certifikát
Česká republika - emise Dukáty čes. králů a královen
Fojtů - 10 Dukát 2016- Karel IV.- poprsí zleva, opis/ král a královna, znak, pečeť, Sign., Au986, 42mm, 35.280g, kapsle, etue, certifikát, číslo 50/50 RR!
Fojtů - 5 Dukát 2016 - Karel IV.- poprsí zleva, opis/ král a královna, znak, pečeť, Sign., Au986, 34mm, 17.649g, kapsle, etue, certifikát, číslo 50/80 RR!
Fojtů - 2 Dukát 2016 - Karel IV.- poprsí zleva, opis/ replika dvoudukátu 1978, vročení, Sign., Au986, 25mm, 7.077g, kapsle, etue, certifikát, číslo 88/150 RR!
Fojtů - Dukát 2016 - Karel IV. - poprsí zleva, opis / replika dvoudukátu 1978, vročení, Sign., Au986, 20mm, 3.507g, kapsle, etue, certifikát, číslo 88/250 RR!
Fojtů - 10 Dukát 2017 - Marie Terezie - hlava zleva, opis / plán pevnosti, vročení, Sign., Au986, 42mm, 34.986g, kapsle, etue, certifikát, číslo 49/50 RR!
Fojtů - 5 Dukát 2017 - Marie Terezie - hlava zleva, opis / plán pevnosti, vročení, Sign., Au986, 34mm, 17.543g, kapsle, etue, certifikát, číslo 49/80 RR!
Fojtů - 2 Dukát 2017 - Marie Terezie - hlava zleva, opis / replika grešle, vročení, Sign., Au986, 25mm, 7.017g, kapsle, etue, certifikát, číslo 88/250 RR!
Česká republika - medaile Zlatá koruna, 1993 -
10-dukátová medaile 2016 - 700 let narození Karla IV. - hlava zprava, znaky, opis / pohled na Prahu, písmo, Punc., Au986, 42mm, 34.376g, kapsle, číslo 8/19 RR!
5-dukátová medaile 2016 - 700 let narození Karla IV. - hlava zprava, znaky, opis / pohled na Prahu, písmo, Punc., Au986, 35mm, 17.322g, kapsle, číslo 8/19 RR!
Jižní Galie, Volkové-Tectosagové, 2.-1. stol. př.Kr.
Drachma, silně stylizovaná hlava / kříž, podobná jako SG.83, podobná jako La Tour.3331-3371, 2.813g, 13mm, exc., nep.nedor., pěkná patina
Bójové na Slovensku a v Maďarsku, 3.-2. stol. po Kr.
AR Drachma typu Athéna Alkidemos - hlava zprava / kráčej. bojovník se štítem, imitace písma, klikatka, G-K.77, Paulsen.188, 15mm, 3.189g, nedor., patina RR!
Východní Keltové, 3.-1.století př.Kr.
AE Tetradrachma - typ Kapostaler - hlava Dia zprava / jezdec na koni zleva, podobná jako SG.203, podobná jako Göbl.39/488, 10.013g, koroze, patina
C.Vibius C.f. Pansa, 90 př.Kr.
AR Denár, Hlava Apolóna zprava, nápis "PANSA." / Minerva na quadrize zprava, nápis "C.VIBIVS.C.F.", Crawford.342/5, Seaby.Vibia.1b, exc., nedor., patina
Traianus, 98 - 117
AR Denár, Rv:"COS.V.P.P.SPQR.OPTIMO.PRINC.", stojící Victoria zleva, podobný jako S.878, RIC.128 - mincov. Řím - ražba z let 103 - 111, pěkná patina
Traianus - restituční ražba za Traiana Decia
AR Antoninianus, Rv:"CONSECRATIO." velký oltář, S.929, RIC.86a - mincovna Řím - ražba z let cca 250 - 251, nep.napr.okraj, pěkná patina
Hadrianus, 117 - 138
AR Denár, Rv:"P.M.TR.P.COS.III.", letící Victoria zprava, podobný jako S.993, RIC.101 - mincovna Řím - ražba z let 119 - 122, nepravidelný okraj, patina
Antoninus Pius - posmrtná ražba za Traiana Decia
AR Antoninianus, Rv:"CONSECRATIO.", velký oltář, S.1210, RIC.90 - mincovna Mediolanum - ražba z let 250 - 251, oválný střížek, pěkná patina R!