Děčín - pobočka ČNS
Dluhoš, Bernát - 25 let organiz.numismatiky 1992 / Stanislav Dluhoš - Děčín - služba sběratelům, Nesign. mosaz 28 mm, FM.6 (pouze 100 ks), patina R!
Hradec Králové - pobočka ČNS
Vitanovský - Eliška Rejčka - 650 let úmrtí 1985 - hlava se závojem a královskou korunou, vročení, opis / znak a nápis, Sign., patinovaná měď 50 mm, BK.8B
Kolářský - architekt Josef Gočár (1880 - 1945) 1985 - poprsí zleva, architektura, opis/ plán města, stavby, znak, opis, postříbřený bronz 42 mm, FM.9, nep.hr.
Harcuba - 125 let bitvy u Hradce Králové 1991 - památník bitvy, opis / bitevní scéna, opis, Sign., lesklý patinovaný postříbřený bronz 50 mm, FM.15
Soušek - jeton na pobočkový výlet do Polska 1999 - lev s písmenem "G", opis / znak Gdaňska, opis, Nesign., mosaz 24 mm, skvrnka, patina, pouze 52ks RR!
Ivančice - pobočka ČNS
Zeman - 20 let pobočky 1959/1979 - poprsí Alfonse Muchy zpředu, štětce, nápis / motiv Muchova plakátu, nápisy, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.4
Liberec-Jablonec - pobočka ČNS
Přibyl - 25 let pobočky 1949/1974 - replika aversu pražského groše Jiřího z Poděbrad / znaky Liberce a Jablonce, písmo, Ag900, 27mm, 3.451g, BK.25/3
Opava - pobočka ČNS
Pátý sjezd numismatiků Slezska a severní Moravy 1960 - slezská orlice, tři mince / štít s nápisem a opis, Sign. Šlosar, bronz 31 mm, BK.5 (pouze 100 ks) R!
Vitanovský - Mikuláš II. Opavský (1288-1365) 1991 - sedící kníže, znak, nápis / dominikánský klášter, písmo, Sign., patinovaný bronz 60mm, FM.29/19 (200ks)
Ostrava - pobočka ČNS
Šindelář - Erwin Schulhoff (1894 - 1942) 1982 - tvář mezi notovou osnovou a ostnatými dráty, nápis / notový zápis, písmo, Sign., patin.bronz 70 mm, BK.5
Příbram - pobočka ČNS
PF 2001 - Svatá rodina, opis / důlní vozík č.1, opis, Nesign., mosaz 27 mm, 7.169g, 300ks, kapsle
Teplice - pobočka ČNS
Kňourek - 40 let pobočky 1951/1991 - městský znak, opis/ čtyři římské "X", mezi nimi letopočty, Nesign., cínová klipa 45x45 mm, FM.5, 250ks, patina
Babka Karel, 1880 - 1953
Miroslav Tyrš (1832 - 1884) b.l. - poprsí zleva, opis, Sign., postříbřený jednostranný bronz 60 mm, ryté věnování "Albertu Valečkovi ..... v Praze 1948"
Babraj Konrád, 1921 - 1991
70 let českého divadla v Brně 1884/1954 - Jeník a Kecal z Prodané nevěsty, opis / divadlo, ratolest, vročení a opis, Sign., patinovaný hliník 60 mm, téměř
Brůha Jaroslav, 1889 - 1976
ČOS b.l. - Členu vítězného družstva v závodě o štít Lutzovův - tři sportovci, opis / tři sedící sokoli, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, skvrnky, téměř
ČOS - 100.výročí narození Dr.Miroslava Tyrše 1932 - Portrét v sokolské čapce zleva, písmo / 5-řádk. nápis a sokol s rozepjatými křídly, Sign., pat.bronz 42 mm
Cvengrošová Ludmila, 1937 -
SNS Trenčín - Laugaricio - 1800 let řím.nápisu 1979 - setkání Římanů a domorodců, nápis / scéna tesání nápisu, opis, Sign., postříbř.bronz 68 mm, Min.10/2a
David František, 1913 - 2002
PNP - Vítězslav Hálek - 100. výročí narození 1974 - poprsí zleva, opis / lví hlava zleva, část tlapy na hřbetu knihy, nápis, Sign.FD, patinovaný bronz 35 mm
Formánek Petr, 1944 -
Josef Jungmann - 200.výročí narození 1973 - poprsí mírně zleva, vročení, opis / Pegas zleva, opisy, Sign., patinovaný bronz 60 mm