Slavkov
Mohyla míru 2.12. 1905 / Napoleon, hlava zprava a opis Cu 27 mm
Mohyla míru 2.12. 1905 / Franz II. a Alexander I., hlavy zprava a opis Cu 27 mm
Třinec
Třinec městem 1931-2001, slezská orlice / Muzeum Třineckých želez áren a města Třince, kříž pod korunou bílý kov 30 mm
Uničov
Za zásluhy o město, dominanty města /městský znak bronz 60 mm
Velehrad
Johannes Paulus II., poprsí vlevo a opis / Návštěva na Velehradě 1990, kostel a opis sign.: J.UPRKA bronz 60 mm orig. e tue
Babka Karel (1880-1953)
František Palacký otec národa 1798-1876, stoj.postava / sněmovní sál v Kroměříži, 2-řádkový nápis a erb: VEŠKERÁ MOC.... bronz 60 mm
Baják Josef (1906-1980)
Leoš Janáček, poprsí zprava / Československé státní lázně Luhačov ice, lázeňské budovy s altánkem bronz 80 mm orig. etue
Beutler Miloslav (1897-1964)
Na paměť stého výročí smrti velkého pěvce MÁJE Karla Hynka Máchy 1810-1836, poprsí zleva / zamilovaný pár a opis prvního verše Máj e bronz 60 mm
Blažek Václav (1907-1987)
Karel Hynek Mácha, poprsí mírně zleva / Na paměť stého výročí smr ti básníka Máje (1936), alegorie sign. bronz 60 mm
Bódi Ladislav (1944-)
Kremnica, vpravo ženská hlava, vlevo dominanty města a histor. mi nce / Městská brána, vlevo Slunce a Měsíc, vpravo městský znak, dole text 1328 KREMNICA zlacený bronz 60 mm
Fischer Jan Tomáš (1912-1957)
Univ. prof. PhDr. Vladimír Groh *26.I.1895 +30.IX.1941, hlava zle va, pod ní vavřínová ratolest / VELKÉMU RODÁKU MĚSTO HOLEŠOV 1961, antický bojovník vyd. ČNS Kroměříž bronz 70 mm (raž. 50 ks) sign. FM 24/2A
Hám Anton (1899-1965)
Oživenie kremnického baníctva 1934 "REPLIKA 1971" bílý kov 3 0 mm
Medailér a rytec Anton Hám 1899-1965, poprsí zleva / IN MEMORIAM Svojmu členovi NSČS pobočka Kremnica-Ružomberok, (pohled na město Kremnica) bronz 60 mm
Havelka Luděk (1941-)
Petr Parléř 1330-1397, poprsí zleva / 650. výročí narození vydala ČNS + NM Praha 1980 postř.bronz 40 mm BK 1/17
Knobloch Milan (1921-)
Museum Nationale Pragae, budova muzea / sedící bohyně a 4-řádk. n ápis: PATRIAM ORNAT/CIVES ADMONET/MDCCCXVIII/MCMLXVIII sign.: M.KNOBLOCH bronz 70 mm
F. Palacký 1798-1876, hlava zleva / HISTORIA MAGISTRA VITAE bronz 75 mm
František Antonín hrabě Špork / Zámek Kuks a sochy Matyáše Brauna vyd. ČNS Hr. Králové 1981 pozlac. bronz 42 mm BK 14/5
Kolářský Zdeněk (1931-)
100 let Muzea hlavního města Prahy 1883-1983, budova muzea a dívč í hlava / historický prospekt města Prahy a opis sign. masí vní bronz 80 mm
Kovanič Václav Adolf (1911-)
Přemysl Otakar II. REX BOHEMIA 1233-1278-1978, koruna / pečeť bronz 40 mm
Kulich Ján
Zvolenský zámok, b.l., celkový pohled bronz. plaketa 86x5 6 mm