Chlebové známky
Pardubice - rolnické družstvo 5 kg b.l., Al 35 mm, 2 kg b.l., 29 mm, 1 kg 25 mm_celk.3 ks
Pašinka - mlýn a pekárna, propl."FB" / Bylinův samožitný chléb 4 kg, Cu 23.5 mm, 4.39 g_tém.
Pašinka - mlýn a pekárna, propl."FB" / Bylinův samožitný chléb 4 kg, Mosaz 23.5 mm, 4.39 g
Ročov - Fr.Ibla - mlýn a pekárna - 1 chléb (v opisu), b.l., Mosaz 22 mm
Ročov - Fr.Ibla - mlýn a pekárna - 1 chléb (v řádku), b.l., Mosaz 22 mm
Sobčice - Mádlova pekárna, / Mádlův chléb jakostí razí si cestu Al 28 mm
Sobčice - Mádlova pekárna, / Mádlův chléb jakostí razí si cestu, b.l. Al 28 mm, 1.69 g
Staré Hrady - Libáň - Jos.Dubský - moderní válcový mlýn Parostrojní pekárna, Sign.Mincivna Kremnica, Al 30 mm
Chmelové známky
Anonym - EM / "1/4", Cu 20,3 mm, CJ.2053 Anonym - P 1 F, Al 22,4 mm, CJ.A209_jednostr.
Anonym - K.W / volný kruh, Zn 25,3 mm, CJ.A199 Anonym - H.P. / "1/4", Mosaz 21,2 mm, CJ.A2078
Anonym - R.K. / "1/4", Mosaz 25 mm, CJ.A218 Uherský Brod - Česká zbrojovka - č.8266, Fe plech 30 mm _orig.dírka jednostr.
Konvoluty mincí
Rakousko-Uhersko - 10 Fillér, 10 Haléř, 20 Filléř, 20 Haléř z let 1894 - 1916_celk.19 ks
1až1-
Itálie - různé nominály z let 1954 - 1996_celk.21 ks
Bulharska, Rumunska, Jugoslávie - různé nominály z let 1925 - 1945_celk.15 ks
ČSR - různé niminály z let 1922 - 1965_cca 200 ks
0až1
Ag mincí - Jos.II. - FJI - 5 - 20 Krejcar z let 1786 - 1860_8 ks
hor.z.
Evropy - různé nominály z 20.století_138 ks
růz.z.
Ag mincí - Ferd.V. - 2x (5 kr., 3 Kr.), FJI - 5x (1/4 Zl., 20 Kr., 10 Kr.), Jiří z Pod. - Peníz - 1x, Rusko - 6x (20, 15, 10 Kop.) V.Británie Victoria 3 P. - 1x_někt.poškoz. celk.15 ks
Evropy - různé nominály ( František II. 30 Kr.1807 A -2/2) - z 19. a 20 stol._celk.cca 90 ks
Chorvatska, Maďarska, SRN, NDR, Ruska, Slovenska a Turecka - různé nominály_celk.20 ks