Olomouc
Univerzita Palackého v Olomouci PRO MERITO / hlava Palackéhoze předu, bez opisu sign.: PŘIKRYL 87 pozlac. bronz 60 mmPMP - F/36c
Univerzita Palackého v Olomouci PRO MERITO / hlava Palackéhoze předu, bez opisu sign.: PŘIKRYL 87 postř. bronz 60 mmPMP F 36 b
Dopravní stavby Olomouc, Kytice květů převázána stuhou s nápisem"Za vzornou práci" / Dělník zprava, na pozadí silueta mostu, nápis "Práci za mír" sign. KRÁL bronz 60 mm PMP-E 16b
Neptunova kašna, socha na podstavci, opis / 7mi řádkový nápissign.: P. Kudela (1988) bronz (tvar půdorysu kašny) 61x61 mm112,10 g
60. výročí pobočky ČNS v Olomouci 1989 / denár Oty Sliného sign.: DOLEŽAL-GRMELA bronz 60 mm 92,30 g FM A28/28; PMP-A 18a
Chrám sv. Mořice Olomouc L.P. 1992, průčelí kostela / gotická klenba a datace 1412/1492/1540 sign.: MK (Miroslav Kovařík) bronz 50 mm PMP 25a
Sv. Jan Sarkander 1995, postava světce, opis / Kasple sv. Sarkandra v Olomouci, zkratka Komerční banky a opis sign.: BT (B. Teplý) bronz 50 mm PMP B33a
Kanonizace Jana Sarkandra 21.5 1995, sv. Jan s Andělem / Kaple sv. Jana Sarkandra v Olomouci s výjevem mučení vydala pob. ČNSv Olomouci Cu 52 mm PMP - B 40 A
Kanonizace Jana Sarkandra 21.5 1995, sv. Jan s Andělem / Kaple sv. Jana Sarkandra v Olomouci s výjevem mučení vydala pob. ČNSv Olomouci Al 52 mm PMP - B 40 E
Kanonizace Jana Sarkandra 21.5 1995, sv. Jan s Andělem / Kaple sv. Jana Sarkandra v Olomouci s výjevem mučení vydala pob. ČNSv Olomouci Sn klipa 54x54 mm - kolmá ražba PMP - B 40 H
"PF 95 - ČNS Olomouc", nápis a opis / sedící antická postava s lyrou a palmovou ratolestí, bez textu (razil P.Soušek) Ag 19 mm 2,279 g PMP -A 56 c; F/M A28/30
Novoročenka pobočky ČNS 1996, A: použito razidla medaile: Numismatické dny Olomouc 1961 s orlicí / R: Uprostřed PF / 96, v půlkruhu datace 1961 - 1996 mosaz 31 mm 7PMP - A 57 A
Novoročenka pobočky ČNS 1996, A: použito razidla medaile: Numismatické dny Olomouc 1961 s orlicí / R: Uprostřed PF / 96, v půlkruhu datace 1961 - 1996 nepunc. Ag 31 mm 7,393 gPMP - A 57 D
Novoročenka pobočky ČNS 1996, A: použito razidla medaile: Numismatické dny Olomouc 1961 s orlicí / R: Uprostřed PF / 96, v půlkruhu datace 1961 - 1996 nepunc. Ag klipa 40x42 mm 26,874 g PMP - A 57 E
Kašna Tritonů v Olomouci / Sousoší kašny vytvořil neznámý autorr. 1709 vydala ČNS pob. Olomouc 1999 sign.: KUDELA / KO (Kožuch) na hraně doryto: 2003 - 120 LET VSMO /zhotoveno 20 ks !/Cu ovál 70x45 mm PMP - F 170 B
Kašna Tritonů v Olomouci / Sousoší kašny vytvořil neznámý autorr. 1709 vydala ČNS pob. Olomouc 1999 sign.: KUDELA / KO (Kožuch) bronz. ovál 70x45 mm 127,50 g (100 ks) PMP - A 20 A
Kašna Tritonů v Olomouci / Sousoší kašny vytvořil neznámý autor r. 1709 vydala ČNS pob. .Olomouc 1999 sign.: KUDELA / KO (Kožuch) Cu ovál 70x45 mm 125,95 g (100 ks) PMP A 20 B
Kašna Tritonů v Olomouci / Sousoší kašny vytvořil neznámý autorr. 1709 vydala ČNS pob.Olomouc 1999 sign.: KUDELA / KO (Kožuch)Ag 925/1000 ovál 70x45 mm 131,45 g /raženo 20 ks !/ číslo 13 PMP - A 20 E
RL
První olomoucký Rabín PhDr. Berthold Oppelheim, portrét / Synagoga v Olomouci 1897-1939 vydala ČNS Olomouc 2004 autor P. SoušekCu 40 mm 25,031 g /raž. 100 ks/ PMP A 22 A
První olomoucký Rabín PhDr. Berthold Oppenheim, portrét / Synagoga v Olomouci 1897-1939 vydala ČNS Olomouc 2004 autor P. SoušekSn 40 mm /raž. 100 ks/ PMP A-22 B