Východní karibské teritorium
10 Dollars 1981 - královská svatba, plachetnice "Golden Hind" KM 9a Ag 925 28,28 g bublina
10 Dollars 1994 - MS ve fotbale USA 1994 KM 27 Ag 925 31,47 g bublina
Konvolut
17 kusů různých mincí Ag +obecný kov (6x Argentina; 9x Dominik. r epublika, 1x Nicaragua, +Haiti - 2 Centavos 1850 "R")
0-3-
20 kusů různých mincí (Dominikánská republika a Ecuador)
0-2
21 kusů mincí (U.S.A., Afrika, Evropa)
1-1-
27 kusů různých mincí (Bolivie a Venezuela)
0-2-
Německo - 5 kusů plátěnných bankovních pytlíků na mince cca 1155x300 mm
Zach.
Přívěšek "plachetnice", zhotovený vyřezáním z anglických 1/2 Penn y (ročníky: 1947,1948,1957,1966,1967/2x/) 6 ks s ouškem
0-1
4 ks přívěšků zhotovených vyřezaním z mince Finska, Angli e, Francie (2x portrét panovníka, ledoborec a socha Republiky) _3 ks se závěsem
Brož - zhotovená vyřezáním z pruského tolaru 1871 A - vítězství nad Francii_ulom.spona
2/-
Pečetidla
Pb plomba - Poštovní trubka a opis "ŠILHEŘOVICE" / Prvorepublikoý znak, bez textu 20 mm 12,65 g "patina"
Německo - Bavorsko
Dolnobavorský střelecký sportovní spolek, smalt. erb a nápisy: 3-Länderkampf Südböhmen-O.Österr.-Niederby. 1967 bronz 55 mm 2/ "Schützen-Bezirk Niederbayern", nad barevným erbem střelecký terč bílý kov 60 mm 2 ks (obě jednostranné)
1-1
Německo
Berlín - X. německé spolkové střelby 1890, v oválu střelec pavilo n, vespod městský znak / v kruhu střelecké atributy bronz. klip a 27x27 mm pův. otvor pro závěs
Mnichov - Německé policejní mistrovství ve střelbě 1985 mosazná jednostr. plaketa tvaru štítu 70x88 mm
0/-
Speyer - 450 let střeleckého spolku 1529-1979, historická část mě sta / erb sign.: VS Ag 1000 24,50 g bublina
Konvolut: 3 ks odznaků +medaile se střel. motivy z r. 1961, 1962, 1966, 1987 4 ks
Švýcarsko
Chur - EIDGENÖSSISCHES SCHÜTZENFEST 1949, tři řádkový nápis pod m ěstskou branou / klečíci střelec, bez opisu sign.: Huguenin bronz 50 mm
Čechy
Jednota zpěváckých spolků českoslov., Lyra v kartuši / "Čest zásluhám 1897-1927", nápis v otevřeném věnci postř. bronz 43 mm
Karel IV. 1316-1378, k jubileu M. Bašše / Škopkův betlém sign.: J.M.Š. 2001 Cu 80 mm na hr. číslo 23
Karel IV. 1316-1378, k jubileu M. Bašše / Škopkův betlém sign.: J.M.Š. 2001 bronz 80 mm na hr. číslo 26