Marie Terezie (1740-1780)
Quattrino 1777 b.zn., Milán "R"
František Lotrinský (1745-1765)
XVII kr. 1763 H-A, Tyroly Hall_dr. just.
VII kr. 1761 K-B, Kremnica_mír. just.
Josef II. (1780-1790)
1/2 Tolar 1785 A - Madona (ražba pro Uhry)_mělká ražba
-1/2+
1/2 Tolar křížový 1786 M_vlas. rys v av., dr.just.
1/0-
1/4 Tolar křížový 1788 H_mír. just.
+1/1
20 kr. 1782 C_dr. just., tém.
20 kr. 1787 B
1/1+
X Liard 1788, Brusel_tém.
RL
Belgické povstání (1789-1790)
1 Liard 1790 Brusel "R" KM 44
Leopold II. (1790-1792)
Medaile 1791 - k holdování v Mantově 1791, hlava zprava a opis / před stojící císařem vpravo klečící patronka Mantovy se štítem, opis sign.: J.Vinazer Cu 44 mm Mont. 2250; Nov. N1b
Tolar císařský 1790 A, Vídeň "R"_hr. tražbou, škr., dr. úh.
Tolar královský 1790 A, Vídeň "RRR" Dav. 1176; J. 72; KM 2157; Aurea XII.2014 pol. 829_zc. nep. rys.
1 Kreutzer 1792 H "R"_pěkná patina
1 Heller 1790 H "R"
František I. (1792-1835)
Tolar 1825 B_dr. hr., rys., tém.
Tolar 1825 B_ryska
1/2 Tolar 1826 A
1/2 Tolar 1826 A_nedor. štítek
1/4 Tolar křížový 1795 B - var. malá zn. mincovny_just. v rv.