holdování Slezských stavů - 15.October 1786 Sign.AS, SJ med.333, Amp.11580, Sign., Ag 28 mm, 7,27 g
brakteátový haléř s kančí hlavou, Kopicki 8697
2/-
groš b.l., sv. Václav, SJ 213/96, Kopicki 8702, dr.kor., ned. R
3 krejcar 1609 HT, Kopicki 5598var, za hlavou čtyři kuličky R
3 krejcar 1648 HL s titl. Ferdinanda III., Skočov-Losz, Kopicki 5694, Kaleta X.3a, dr.vada kovu R
1 krejcar 1648 H-L Hans Losz
groš b.l., sv.Jan Křtitel, SJ 76/29, Kopicki 8774, dr.ned. 2,146g/ 27mm
Cu haléř 1621 s titl Ferdinanda II., korunované F/W, nad ním letopočet, Kopicki 8875 R
XV krejcar 1675 SP, Kopicki 6221, patina
XV krejcar 1694 IIT, Kopicki 6224, válcovaný, patina
0/1
XV krejcar 1678 FCV, Franz Carl Uhle, F-S 2351/1678, Kopicki 6236, válcovaný, patina R
VI krejcar 1679, Kopicki 6293, patina
1 krejcar 1684 + grešle 1697, 1704, dr.škr., dr.napr. 3ks
1-2
VI krejcar 1716 CVL, Kopicki 6349, kraj.stř.
AR medaile 1884 na stříbrnou svatbu, sig. A.Scharff, 49mm/59,873g, patina, hr.
1/2 krejcar 1650, Pavlíček-Schön 23, dr.prohn. RR
1 krejcar 1629 MV, Opava-Wilke, Pol.62, Ch. 78
AR medaile úmrtní 1773, upomínka dělostřelecký pluk, sign. A.Wideman, 25mm/3,875g
1/2 tolar 1778 Vídeň, rytec F.X.Würth, zasazený v ozdobném rámečku, Pol. 70, Ch. 85
5 koruna 1900, raženo jen 5 tisíc ks RR
RL