Odznaky
Plzeň 1938 - VI.jubilejní výstava, Nesign., Sign. Kremnica, masivní bronz 33x29 mm s jehlicí, skvrnky
Plzeň 1945/1946 - Škoda - Za dílo obnovy, Sign. Kremnica, bronz 20x35 mm s jehlicí
Porcelánové medaile
Lipsko 1935 - setkání na 15 let spolku Stahlhelm - voják v přilbě zleva, opis / památník u Lipska, znak, opis, míšeňský hnědý porcelán 37 mm
Německo 24.-25.III. 1934 - sraz SA v Drážďanech - emblém a opis / 6-řádkový nápis, dubové ratolesti, značený hnědý míšeňský porcelán 50 mm
Německo 1934 - sraz 142.brigády v Erfurtu - znak SA, opis / dva chrámy, opis, značený hnědý míšeňský porcelán 51 mm
Sokolské medaile, medailky a odznaky - regionální
Praha Modřany 1923 - otevření sokolovny 29.7., Nesign., bronzový plech 28x36 mm s vloženým mosazným štítkem a jehlicí
Sportovní medaile, plakety a odznaky
Amsterdam 1928 (pozdější) - IX.letní olympijské hry - alegorie / Niké nad stadionem, mapy, písmo, Nesign., zlacený bronz 50 mm
Atény 1896 (pozdější) - I.olympijské hry - Zeus čelně nápis / pohled na aténskou Akropoli, písmo, Nesign., zlacený bronz 50 mm
Atény 1906 (pozdější) - Meziolympijské hry - replika medaile za I.místo, Nesign., zlacený bronz 50 mm
Cortina 1956 (pozdější) - VII.zimní olympijské hry - alegorie, opis / hory, vločka, opis, Sign., zlacený bronz 50 mm
Praha 1958/1959 - sportovní hry pražské mládeže - běžec, opis a vročení / znak Prahy a nápis, Nesign., patinovaný eloxovaný hliník 60 mm
Rakousko(?) 1927 - rychlobruslařské závody - II.místo - 17.12., Sign.Jos.Prinz, postříbřený bronz 38x60 mm
1-
St.Moritz 1948 (pozdější) - V.zimní olympijské hry - ruka s pochodní, olymp.kruhy, vločky, opis / vločky a nápis, nečitelná signatura, zlacený bronz 50 mm
Vídeň 1891 - Rakouský atletický klub - spolkový den 6.IX. - II.cena, Sign.Schwertner, bronz 35mm s původ. raženým ouškem, 17.458g, vl.škr., krásná patina
Vídeň 1907 - plavecké závody atletického klubu 17.XI. - štafety II.třídy - I.místo, Nesign., Punc., Ag900, 33mm, 10.517g, krásná patina, téměř
Brémy 1907 - klubové soutěžní střelby - městský znak, opis/ 6-řádk.nápis v dubovém věnci, Nesign., Nepunc., Ag 41mm, 27.093g, pův.letov.ouško, nep.hr., nep.rysky
Dresden (Drážďany) 1900 - 13.německé spolkové střelby - Germanie zleva, opis / střelec s puškou, město, vročení, opis, Sign.Kramer, 38mm, 27.288g, oprav.hr.
Frankfurt nad Mohanem 1912 - pruský princ Heinrich, opis / pohled na město, nápis, orlice a terč, Sign. Korschan, Ag890, 40mm, 26.199g, pův.ouško, rys., tém.
Gau X.Meisterschaft 1934 - postříbrný, část. zlacený odznak 38/46 mm se zavíracím špendlíkem, Nesign., pěkná patina
Linec 1903 - poprsí av. Frant. Salvatora zleva, opis/ střelnice, znak, dubové lístky a 4-řádkový nápis, Nesign., Punc., Ag 28x38 mm, 19.416g, etue, téměř