Thesalie, Lamia, 400 - 344 př.Kr.
AR Hemidrachma, hlava mladého Dionýsa zleva / amfóra a nápisy, SG.2097, 2.609g, mírně exc., patina R!
Attika, Atény, 229 - 166 př.Kr.
AE 18mm, hlava Atény zprava / sedící sova zprava, monogram "A-T", podobný jako SG.2565, 1.971g, patina
Corinthia, Corinth, 350 - 306 př.Kr.
AR Statér, Pegas letící doleva / Aténa v korintské přilbě zprava, v levém poli kyj, SG.neuvádí, 8.262g
Peloponnés, Sikion, před r.146 př.Kr.
AE 17/14mm, holubice letící doprava / "SI" ve věnci, podobný jako SG.2785, 2.050g, oválný napr.střížek
Peloponnés, Argolia, Kleonai, 4.-3. stol. př.Kr.
AE 12mm, hlava Herakla zprava / monogram "KL/EO" ve věnci, SG.2807, 2.213g, nep.exc., pěkná patina
Ionia, Ephesos, konec 6.stol. př.Kr.
AR Obol, včela / quadratum incusum, podobný jako SG.3517, 1.037g, patina
Ionia, Miletos, 6. stol. př.Kr.
AR 1/12 Statéru, lví hlava zleva / hvězdicovitý ornament v inkusním čtverci, podobná jako SG.3533, 1.045g, krásná patina
Mysia, Kyzikos, 480 - 450 př.Kr.
AR Trihemiobol, protoma kance, tuňák / tlama řvoucího lva v inkusu, podobný jako SG.3846, 1.056g, patina
AR Obol, protoma kance zleva / tlama řvoucího lva v inkusu, obrácené "K", podobný jako SG.3848, 0.753g, mírně exc., pěkná patina
AR Hemiobol, protoma kance zleva / tlama řvoucího lva v inkusu, podobný jako SG.3850, 0.329g, pěkná patina
Caria, Halikarnassos, 2.-1. století př.Kr.
AE 20mm, hlava Poseidona zprava / socha, nápisy, podobný jako SG.4884, 9.234g, exc., pěkná patina
Rhodos, 304 - 167 př.Kr.
AE 10mm, ženská hlava zprava / květ růže, monogram, podobný jako SG.5072, 1.329g, nep.kor., patina
Rhodos, 88 - 43 př.Kr.
AE 21mm, hlava Helia zprava / stylizovaný květ růže opis, hrubý perlovec, podobný jako SG.5084, mírně kor., patina
Makedonie, Alexandr III., 336 - 323 př.Kr.
AR Obol, hlava Herakla zprava / Zeus na trůně drží orla, nápis, podobný SG.6736, 0.628g, pěkná patina R!
Egypt, Ptolemaios I. Sotér, 305 - 283 př.Kr.
AE 27 mm, hlava Dia zprava / orel sedící na blesku zleva, monogram, opis, SG.7763, Noe.35, 16.195g, skvrny, patina
3/3
Egypt, Ptolemaios III. Euergetes, 246 - 221 př.Kr.
Suberát.tetradrachma, portrét zprava / orel sedící na blesku zleva, opis, monogramy, minc. Sidon, podobná SG.7810, podobná Noe.133, 12.793g, skvrny, patina R!
-2/2-
AE 38 mm, Zeus Amon zprava / orel sedící na blesku s rohem hojnosti pod levým křídlem, znač."*", opis, podobný SG.7815, podobný Noe.120, 44.627g, patina
Egypt, Ptolemaios IV. Philopator, 221 - 204 př.Kr.
AE 40 mm, Zeus Amon zprava / orel sed. na blesku, v levém poli roh hojnosti, opis, monogram "S", SG.7841, Noe.150, 56.035g, obrouš.hrana, mírně kor.
AE 37 mm, Zeus Amon zprava / orel sedící na blesku, pod křídlem roh hojnosti, opis, monogr. "E", SG.7843, Noe.157-158, 40.298g, vada mater., nep.nedor., patina
AE 37 mm, Zeus Amon zprava / orel sedící na blesku, opis, monogram "V", podobný jako SG.7843, podobný jako Noe.168, 43.358g, hr., poškr., hlazený, patina