Aurelianus, 270 - 275
AE Antoninianus, Rv:"CONCORDIA.MILITVM.", Concordia a císař, S.3158, RIC.120 - mincovna Řím - 2.dílna - blíže nedatován, oválný střížek, mírně kor., patina
AE Antoninianus, Rv:"FORTVNA.REDVX.", sedící Fortuna, S.3159, RIC.128 - minc. Mediolanum - blíže nedatován, mírně exc., nedor., pěkná patina R!
AE Antoninianus, Rv:"ORIENS.AVG.", kráčející Sol, podobný jako S.3161, podobný jako RIC.61 - minc.Řím - 10.dílna - nedatován, dr.vady mater., pěkná patina R!
Severina - manželka Aureliana
AE As, RV:"IVNO.REGINA.", stojící Juno, S.3188, RIC.7 - mincovna Řím - blíže nedatován, patina R!
-2/2-
Probus, 276 - 282
AE Antoninianus, Rv:"MARTI.PACIF.", kráčející Mars, podobný jako S.3256, RIC.177 - mincovna Řím - 3.dílna - blíže nedatován, pěkná patina
AE Antoninianus, Rv:"ROMAE.AETER." chrám, RIC.183, podobný jako S.3265 - mincovna Řím - 4.dílna - blíže nedatován, nep.exc., pěkná patina
AE Antoninianus, Rv:"ROMAE.AETER." chrám, RIC.186, podobný jako S.3265 - mincovna Řím - 3.dílna - blíže nedatován, pěkná patina
AE Antoninianus, Rv:"SOLI.INVICTO.", RIC.200, podob. jako S.3270 - mincovna Řím - 3.dílna - blíže nedat., nep.exc., pěkná patina, téměř
AE Antoninianus, Rv:"VICTORIA.GERM.", trofej mezi sedícími zajatci, S.3275, RIC.218 - mincovna Řím - 1.dílna - blíže nedatován, nep.exc., patina RR!
Diocletianus, 284 - 305
AE Antoninianus, Rv:"IOVI.CONSERVAT.AVG.", RIC.5.161, S.3415 - mincovna Řím - 7.dílna - ražba z roku 285, nep.exc., pěkná patina
AE Follis, Rv:"GENIO.POPVLI.ROMANI.", RIC.6.10a, S.3434 - Cyzicus - 3.dílna - ražba z let 295 - 296, pěkná patina
Maximianus Herculius, I.období vlády, 286 - 305
AE Antoninianus, Rv:"PAX.AVGG.", S.3517, RIC.399 - Lugdunum - 2.dílna - ražba z let 290 - 294, mírně kor., skvrnky, patina
Licinius I., 308 - 324
AE Follis, Rv:"IOVI.CONSERVATORI.AVGG.", RIC.7.9, podobný jako S.3698 - Cyzicus - 3.dílna - ražba z let 317 - 320, pěkná patina
AE Radiates, Rv:"IOVI.CONSERVATORI.", RIC.7.44, S.neuvádí - minc. Nicomedia - 4.dílna - ražba z let 321 - 324, nepravidelný okraj, pěkná patina
Constantinus I., 307 - 337
AE3, Rv:"D.N.CONSTANTINI.MAX.AVG.VOT.XX.", RIC.109, S.3773 - Thessalonica - 3.dílna - ražba z roku 320, stopy postříbření, patina RR!
AE3, Rv:"D.N.CONSTANTINI.MAX.AVG.VOT.XX.", RIC.167, S.3773 - Ticinum - 3.dílna - ražba z let 322 - 325, mírně exc., pěkná patina
AE3, Rv:"VIRTVS.EXERCIT.VOT.XX.", S.3785, RIC.65 - Aquileia - 1.dílna - ražba z roku 320-321, pěkná pat.
AE3/4, Rv:"GLORIA.EXERCITVS.", standarty, RIC.80, S.3786 - Constantinopolis - 8.dílna - ražba z let 333 - 335, nedor., pěkná patina R!
AE3/4, Rv:"GLORIA.EXERCITVS.", standarty, RIC.188, S.3786 - Nicomedia - 5.dílna - ražba z let 330 - 335, nep.nedor., pěkná patina, téměř
AE3/4, Rv:"GLORIA.EXERCITVS.", standarty, RIC.219, S.3786 - Siscia - 1.dílna - ražba z let 330 - 335, mírně exc., nedor., pěkná patina