Náboženské medaile
Rakousko - Linz (Linec), Medaile na stavbu a posvěcení katedrályNeposkvrněného početí Panny Marie r. 1924, A: Pohled na katedrálu, opis / R: Pod heraldickým biskupským kloboukem 10ti řádk. nápis jmen stavitelů sign.: Christlbauer Wien bronz 39 mm
Rakousko - Mariazell, pamětní medaile k 600. výr. poutního místa(1757), A: Soška Panny Marie, patronky Vídně / R: Devítiřádkový nápis Ag litá 36 mm kolmé ouško
Rakousko - Mariazell, poutní medailka (18. stol.), A: Milostná soška / R: Zázračný obraz z mariazellské klenotnice (Andrea di Vanni 1687) mosaz 24 mm ploché ouško
Rakousko - Mariazell, poutní medailka, A: Bazilika Narození Panny Marie / R: Dva andělé pozvedají milostnou sošku Sn 20x23 mm
Rakousko - Mariazell, Srdcovitý skleněný medailon v mosazné zdobené obrubě s ouškem, A: Bazilika Narození Panny Marie / R: Milostná soška 21x23 mm
Rakousko - Mariazell, pamětní odznak jednostranný ražený z mosazného plechu podle Leopolda Heubergra (1786-1839) postříbřený 35 mm
Rakousko - Mariazell, pamětní medaile k 700. výr. poutního místa(1857), A: Pohld na baziliku Narození Panny Marie, v úseči sign.ražebny DRENTWETT / R: Milosná soška mezi dvěma andělySn 41 mm
Rakousko - Mariazell, pamětní medaile k 700. výr. přenesení sošky Panny Marie mnichem Magnusem z kláštera sv. Lambrechta (1857)A: Zářící milostná soška mezi dvěma anděly / R: Opis a nápisSn 32,5 mm ploché šrafované ouško
Rakousko - Mariazell, Medaile 1890 na 50 let trvání spolku sv. Ruperta, A: Soška Panny Marie / R: Osmiřádkový nápisbronz zlacený 34x44 mm ploché ouško se závěsným kroužkem
Rakousko - Mariazell, Upomínkový křížek "kulového" typuA: Ukiřžovaaný Kristus / R: Milostná soška z Mariazellmosaz 1x39 mm ploché ouško
Rakousko - Mariazell, Medaile 1907 k jubileu 750 let poutního místa, A: Milostná soška pod baldachýnem, sign.: HANS RÖGLR: Krajina s bazilikou Mariazell bronz postříbřený 32 mm podélné ouško
Rakousko - Mariazell, Medaile b.l. (k jubileu 750 let poutního místa 1907), A: Bazilika Narození Panny Marie / R: Milostnáalpaka 25 mm ploché ouško
Rakousko - Mariazell, poutní medailka A: Zářící milostná soška /R: Větvička s listy a bobulemi, vyryto: M. Zell Ag 18x20 mmpunc na oušku
Rakousko - Maria Zell, A: Poutní bazilika Narození Panny Marie, opis / R: Milostní soška, opis Al 27 mm ouško
Rakousko - Salcbursko, Poutní bazilika Nanebevzetí Panny Marie.A: Průčelí baziliky: MARIA TROST AUF DEM PLAIN. / BEI SALZBURGR: Obraz z baziliky Maria Trost (Maria Utěšitelka) Ag 835/1000 45 mm 45,21 g oboustr. sign.: HARTIG na hr. MÜNZAMT WIEN
Rakousko - Vídeň, chrám Maria Hilf - Medaile k jubileu chrámu 1660-1860. A: Průčelí chrámu / R: Obraz Panny Marie PomocnéSn 33 mm šrafované ouško
Rakousko - Maria, Matka Ustavičné pomoci. A: MARIA MUTTER DER IMMERWAHRENDEN HILFE B. F. U. / R: Zářící Ježíšovo srdce HERZ JESU URQUELL ALLER GNADEN mosaz 19x23 mm ouško
Rakousko - Vídeň, Mezinárodní eucharistický kongres 1912 - poutní medaile do Mariazell, A: Chrám v Mariazell a soška / R: Kristus drží kalich a chléb, opis a nápis alpaka 28,5 mm závěs
Rakousko - Villach (Korutany), 800. výročí chrámu sv. Jakuba 1936A: Postava sv. Jakuba, po stranách symboly z historie chrámu / R: Erby arcibiskupství Bamberg a města, opis sign.: DOBNER/1936bronz 30 mm
Dolní Rakousko, Dreieichen - Poutní bazilika Panny Marie, A: Milostný obraz (Pieta) nad chrámem sign.: G GESCH jednostranná dutá ražba Ag 800/1000 17x24 mm