Náboženské medaile
Itálie - Johannes Paul I., medaile k úmrtí 1978, Popež mírně zleva se zdviženou rukou, 5řádk. nápis s datací / Erb, bez textusign. +datace Ag 999 19,981 g 36 mm
Itálie - Ioannes Pavlvs I. Pont. Max., portrét zleva / Klíče sv.Petra pod baldachýnem SEDE VACANTE / MCMLXXVIII / ROMA(med. na neobsazený Svatý stolec po smrti Jana Pavla I.) sign.: ITALY postř. bronz 35 mm
RL
Itálie - Klášter Monte Cassino, A: Stojící sv. Benedikt, opis / R: Kříž sv. Benedikta, řádový znak benediktinů, opisAl 22 mm závěs
Itálie - Milano, Medaile 1886 k 500. výročí zahájení stavby katedrály Narození Panny Marie (F. Broggi), A: Joan Galeazzo Visconti(1351-1402), vládce v Miláně / R: Pohled na katedrálu bronz zlacený 50 mm 82,07 g
Itálie - Milano, Katedrála Narození Panny Marie, A: Hlava sochy Panny Marie na vrcholu hlavní věže katedrály, sign.: S. J. / R: Hlavní věž katedrály se sochou Panny Marie, opis zlacený kov 26 mm
Itálie - Motta di Livenza, Bazilika Santa Maria a klášter minoritů. A: Sedící Panna Maria na trůnu mezi dvěma anděly / R: Sedmiřádkový text bronz 26 mm kolmé ouško
Itálie - Řím, Maria Matka Obdivuhodná. A: Sedící postava, opis MATER ADMIRABILIS ORA PRO NOBIS . * . / V růžovém věnci ROMA 1849 a opis sign.: VACHETTE mosaz 24,5 mm orig. ouško
Itálie - Varallo, Bazilika Sacro Monte. A: Sousoší Panny Marie Nanebevzaté / R: Socha spící blahoslavené Panny z Varalla. SIMULACRO DELLA VARALLO "NOvé stříbro" 16,5 mm
Itálie - Pius XI., poprsí papeže zleva, opis / Panna Maria Immaculata se složenýma rukama na prsou, stojí na půlměsíci a hadovi alpaka 21 mm podélné ouško
Misie na Dálném východě - Škapulíř se symboly Nejsvětějšího SrdceJežíšova a japonskými? znaky v květinovém věnci. textil, výšivka 46x53 mm
Německo - Arcibratrstvo uctívání Nejsvětější svátosti 1627, A: Monstrance a andělé, opis / R: Mojžíš a mana na poušti, opisAg 35 mm 11,324 g kolmé ouško
Německo - Bavorsko (Horní Falc), Dierfurt an der Altmühl - medaile náboženského brarstva. A: Soška korunovaé Panny Marie s Ježíškem v barokním oděvu. opis: SM - IDL / R: Korunovaná soška altötingenského typu. opis: SM DE - MOBO Ag dutá v obrubě 43x46 mm starý podložní lístek
Německo - Bavorsko, Andechs - Benediktinský klášter na Svaté Hoře A: Gotická socha Panny Marie S. MARIA - Z. H. BERG / R: Poprsí sv. Augustina S. AUG. mosaz 16x18 mm ve stříbrné obrubě
Německo - Reformační posměšná medaile 17. stol., A: Papež, hlava zleva (po otočení - ďábel), opis / R: Kardinál, hlava zleva (po otočení - šašek), opis Ag 32 mm 10,413 g_2,5 mm dírka
Německo - Křestní medaile, A: Svatý Jan křtí Krista v Jordánu, vúseči: ZUR / ERINNERUNG, R: Poprsí Krista zleva sign.: H. Lorenz Ag 36 mm kolmé soudkové ouško široké 5 mm
Německo - Křestní medaile, A: Svatý Jan křtí Krista v Jordánu, opis: HIC EST FILLIUS.... / R: Beránek Boží s korouhví a paprskovou svatozáří, dvouřádkový opis Ag 30 mm podélné ouško
Německo - Amulet se symboly Srdce Ježíšova a Srdce Panny MarieAl 20,5x30,5 mm ploché ouško
Německo - Křestní medaile 1898, A: Kněz drží dítě nad křtitelnicí před oltářem / R: 3 řádkový nápis a opis Ag 23 mm ploché ouško
Německo - Křestní medaile, A: Výjev Kristova křtu v Jordánu (ražebna LOOS.D, Berlin) / R: Stojící Religio s různými náboženskými symboly, opis sign.: H. LORENZ F. Ag 42,5 mm
Německo - Křestní medaile, A: Poprsí Krista zleva / R: Křtitelnice před oltářem, v úseči MARC. 16 V. 16 sign.: H. LorenzAg 22 mm