Filipíny - americká správa (1903-1945)
10 Centavos 1913 S KM 169
10 Centavos 1945 D KM 181
Filipíny
Ročníková sada 1978, (1, 5, 10, 25 Sentimos, 1, 5, 25, 50 Piso)KM PS-12 adjustováno v karton. přebalu (37,84 Fein Ag) 8 ks +certifikát
Niue
1 Dollar 2011 - Svatba prince Williama a Catherine MiddletonKM 514 postř. mosaz
Nový Zéland
1 Florin 1948; +1/2 Crown 1941 KG KM 10.1, 11 2 ks
1-1-
Šalamounovy ostrovy
10 Dollars 2006 - MS ve fotbake Německo KM -, Ag 925 28,28 g kapsle
RL
Rakousko - Ag nádobka na smetanu po stranách osázena čtyřni mincemi Salzburku (2x 15 kr. +2x 20 kr.) rakouský punc 800/1000 z let 1866-1921 110,35 g "pěkná práce"
Mincovní váhy
Mincovní závaží - Poprsí zprava, opis D. D. D. V. (17. stol.) 15,5 mm 2,881 g
Prsten z akce "Darování zlata na válečné účely" (I. světová válka) - nápis: ZLATO ZA ŽELEZO 1914 R. S. K. ocel 19 mm
Argentina
2 Centavos 1889 KM 33 "postříbřený"_stopa po oušku
Brazilie
40 Reis 1879 KM 479
1000 Reis 1906 KM 507 "R"
+2/1-
Kanada
5 Cents 1920; +10 Cents 1920 2 ks
0-0
10 Cents 1918
10 Cents 1920_tém.
1 Dollar 1936 - kanoe KM 31 "pěkná patina"
Mincovní sada 1979 (1,5,10,25,50 Cents, 1 Dollar, +1 Dollar pamětní - Griffon) KM PL 31 adjustace kanadské mincovny peněženkového charakteru se zapínáním a datací na hřbetu, mince jsou uloženy v paspartě v plexi obalu 105x155x25 mm +certifikát
Mincovní sada 1984 (1,5,10,25,50 Cents, 1 Dollar, +1 Dollar pamětní - Toronto) KM PS 4 adjustace kanadské mincovny peněženkového charakteru se zapínáním a datací na hřbetu, mince jsou uloženy v paspartě v plexi obalu 105x155x25 mm +certifikát
Mincovní sada 1987 (1,5,10,25,50 Cents, 1 Dollar, +1 Dollar pamětní - John Davis) KM PS 7 adjustace kanadské mincovny peněženkového charakteru s datací na hřbetu, mince jsou uloženy vpaspartě v plexi obalu 105x155x25 mm +certifikát
Mincovní sada 1990 (1,5,10,25,50 Cents, 1 Dollar, +1 Dollar pamětní - Kelsey) KM PS 14 adjustace kanadské mincovny peněženkového charakteru s datací na hřbetu, mince jsou uloženy v paspartěv plexi obalu 105x155x25 mm +certifikát