Leopold I., 1657 - 1705
3 Krejcar 1699 CK, K.Hora-Krahe, Nech.319, MKČ.1460a, válcovaný, 1.666g, vada materiálu na hraně RR!
3 Krejcar 1669, Vratislav-Hammerschmidt, MKČ.1624, Nech.739, 1.731g, skvrna
Krejcar 1703 GE, Praha-Egerer, Nech.237, MKČ.1434, 0.941g, pěkná patina R!
Josef I., 1705 - 1711
VI Krejcar 1709, Břeh-Brettschneider, MKČ.1769, ČS.1083, 3.235g, dr.vady materiálu, nep.nedor., pěkná patina RR!
3 Krejcar 1710, Praha-provizorium, J.7a, MKČ.1723, 1.737g, krajový střížek, dr.vady mater., pěkná patina
Karel VI., 1711 - 1740
3 Krejcar 1724, Vratislav-vardajn Fortisch, MKČ.1930, ČS.1292, 1.405g, úhoz na hraně, pěkná patina
Marie Terezie, 1740 - 1780
20 Krejcar 1776 EvS-IK, Praha-Erdmann a Kendler, N.55, MKČ.1954, 6.583g, nep.vady mater., nep.just., nep.rysky, patina
20 Krejcar 1778 EvS-IK, Praha-Erdmann a Kendler, N.55, MKČ.1954, 6.579g, mírně just., pěkná patina
10 Krejcar 1765, Praha-Erdmann, N.33, MKČ.1961, 3.705g, dr.vady materiálu, mírně just., rysky, patina
František II., 1792 - 1835
Tolar konvenční 1820 C, 28.015g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
20 Krejcar 1806 C - s říšskou korunou a tituly císaře římského a rakouského, 6.680g, mírně just., nep.hr., nep.rysky R!
Ferdinand V., 1835 - 1848
5 Krejcar 1840 C, 2.233g, nep.just., pěkná patina
Rakousko, Maxmilián I., 1493 - 1519
Vánoční medaile b.l. - portrét v klobouku, dva jezdci a 5-řádkový nápis / narození Páně, pětiřádkový nápis, jako FW.I.164, zlacené lité Ag, 42mm, 25.872g, rys R!
Karel II. Štýrský, 1540 - 1590
Pamětní medaile ke 13.narozeninám (1553) - půlpostava zleva, opis/ Fortuna, opis, Nesign., zlacené lité Ag, 34mm, 14.401g, m.o., škr., starý podlož.lístek RR!
Rudolf II., 1576 - 1612
Medaile 1607 - medailonky císaře a kurfiřtů, květy, opis/ znaky císařský a kurfiřtů, opis, Nesign., zlac. Ag 42mm, 27.979g, M.679, H.1218, opravená hrana, pat.
Ferdinand IV. - následník trůnu, zemřel 9.7.1654
Tolar na korunov. v Praze 5.8.1646 - oltář s hořícím kalichem, plam.mečem a hvězdou, opis/ koruna a nápis, 42mm, 27.480g, ČS.729, Nov.A.3b, dvojráz, dr.škr.
Velký jeton na korun. v Regensburgu 18.VI.1653 - Boží oko, žezlo, palm. ratolesti a nápis na stuze / koruna a nápis, M.844, H.2020, Novák.7b, 3.744g, exc., pat.
Střední jeton na korunov. ve Frankfurtu 1.8.1658 - Boží oko, ruce s mečem a žezlem nad zeměkoulí, opis / koruna, andělé, nápis, Ag 23mm, 2.467g, M.873, N.10b
Nesign. - osvobození Nových Zámků od Turků 1685 - pohled na opevněné město, orel, opis / monogram, 11-řádk.nápis, Ag 43mm, 29.528g, M.952, H.2094, pat.
Hautsh - medaile na jednotu říše a vítězný rok 1686 - medailon císaře nad Vídní / medailony 10 uherských pevností, nápisy, zlac.měď 40mm, 25.001g, M.1027(AR)