Česká republika, 1993 -
Dostál, Truhlíková - mincovní město Jablonec 1995 - významné budovy, znak, písmo/ replika Rv. dvoukoruny, Au999, 20mm, 7.77g, kapsle, etue, karta
Lukáš - replika dukátu Josefa I. 2005 -poprsí zprava, opis / korunovaný znak, opis, Nesign., Au986, 20mm, 3.492g, nep.vada ražby, kapsle, etue, "certifikát"
Vitanovský - 100 let Židovského muzea v Praze 2006 - Davidova hvězda, budovy, náhrobky / starožitnosti, nápis, Au999, 37mm, 31.1g, kapsle, etue, 150ks R!
Česká republika - Zlaté dukáty České republiky
Sada medailí "Dukáty České republiky" 2006, Sign. Vladimír Oppl, Petr Horák, Au999 (1, 1/2, 1/4, 1/10 unce), 4x kapsle, společná etue, 4x "certifikát" R!
Sada medailí "Dukáty České republiky" 2008, Sign. Jaroslav Bejvl, vše Au999 (1, 1/2, 1/4, 1/10 unce), 4x kapsle, spol. dřevěná etue, spol. karta, 200ks R!
Sada medailí "Dukáty České republiky" 2009, Sign. Jaroslav Bejvl, vše Au999 (1, 1/2, 1/4, 1/10 unce), 4x kapsle, spol. dřevěná etue, spol. karta, 200ks, R!
Rakousko, republika, 1918 -
Nesign. - císařovna a královna Marie Terezie zleva, opis / císařský znak, Au900, 20mm, 3.486g
USA
John a Robert Kennedy, opis / státní znak, b.l. Nesign., Nepunc., 10mm, zataveno ve folii
Zlaté medaile vydané pobočkou ČNS v Praze
Vitanovský - 1000 let úmrtí Boleslava II. 1999 - hlava v přilbě zleva, orlice, opis / replika denáru, opisy, Sign., Au986, 20mm, 3.532g, pouze 75ks RR!
Zlaté církevní dekorace
Patriarchální kříž (cca 1.polovina 19.století), Nesign., Nepunc., zlato 65x51 mm se závěsným kruhem, 10.356g, chybí neparná část filigránu, původní etue
Jižní Galie, Volkové-Tectosagové, 2.-1. stol. př.Kr.
Drachma, silně stylizovaná hlava / kříž, podobná jako SG.83, podobná jako La Tour.3331-3371, 3.002g, 14/12 mm, nepravidelný okraj, pěkná patina
Východní Keltové, 3.-1.století př.Kr.
AR leh.tetradrachma - Sattelkopfpferd - velmi styliz. hlava / kůň zleva, jezdec nahrazen třemi tečkami, Göbl.26/300-14, Lanz.650, SG.neuvádí, 7.265g, patina
Calabria, Tarentum, 500 - 473 př.Kr.
AR Hemilitra (1/4 Obol), mušle / delfín zleva, písmeno lambda, podobný jako SG.229, 0.282g, exc., tmavá patina R!
AR Tetartemorion (1/4 Obol), mušle / loukoťové kolo, podobný jako SG.231, 0.117g, tmavá patina R!
Lucania, Thourioi (dříve Sybaris), 443 - 425 př.Kr.
AR 1/6 Statéru, hlava Atény zprava v přilbě s věncem / býk zleva, podobný jako S.433, 0.879g, patina
-2/2-
Apulia, Arpi, 3. stol. př.Kr.
AE 19mm, hlava Apolóna zleva, lyra / lev zprava, pentagram a nápis, SG.neuvádí, 6.423g, pěkná patina
Lucania, Metapontion, 350 - 300 př.Kr.
AE 15mm, hlava Leukipa zleva / tři obilná zrna, monogram, SG.neuvádí, 2.126g, mírně kor., patina
AE 12mm, hlava Helia čelně / tři obilná zrna, monogram, SG.neuvádí, 2.172g, pěkná patina
Sicilie, Syrakusy, Hieron II., 275 - 215 př.Kr.
AE 18mm, hlava Poseidona zleva / trojzubec a nápis, podobný jako SG.1223, 6.267g, mírně kor., patina
Thrakia, Byzantion, 357 - 340 př.Kr.
AR Drachma, kráva zleva, delfín, monogram / inkusní čtverec, podobný jako SG.1581, 3.566g, exc., pěkná patina