Údobí let 1953-1993
10 hal. 1963 - var.: bez teček
RL
10 hal. 1964
10 hal. 1968, 1969, 1970, 1971 4 ks
10 hal. 1969, 1970, 1971 3 ks
RL-0
25 hal. 1953 - Kremnica + Leningrad 2 ks
RL-1
25 hal. 1954 "R"
-0/1+
25 hal. 1954 "R"_dr. vada stř.
0/1
25 hal. 1962 "R"
25 hal. 1963 "R"
1 Kčs 1981 - sign. KUČOVÁ neúplně vyrařená
2 Kčs 1973 - var.: vlnovka na hraně
5 Kčs 1992 "R" (jen pro mincovní sady)
10 Kčs 1993 - T.G.Masaryk "zlacená !" kapsle +certifikát Muze jní Galerie
50 Kčs 1968 - 50.výročí republiky
50 Kčs 1974 - Jesenský - var. mezi uchem a opisem malá kulička !
10 Kčs 1965 - Jan Hus orig.etue s papírovou plombou
10 Kčs 1965 - Jan Hus_nepůvodní kapsle
10 Kčs 1965 - Jan Hus kapsle
10 Kčs 1965 - Jan Hus nepův. kapsle