František II., 1792 - 1835
20 Krejcar 1823 A, 6.693g, nep.rysky, pěkná patina
20 Krejcar 1825 A, 6.395g, vlas.škr., rysky, patina
-2/2
20 Krejcar 1831 A - stuhy volně vlající, 6.598g, mírně just., nep.hr., nep.rysky, patina
Cu 15 Krejcar 1807 A, 13.781g, skvrnky, patina
10 Krejcar 1815 A (4/2-), 30 Kr. 1807 A (-2/2-), 6 Kr. 1807 S (-2/2), 3 Kr. 1800 B (-3/3), 1 Krejcar 1800 A, 1800C, 1812 S, 1816 A, 1816B, 1800 (4-2) 10ks
6 Krejcar 1795 A (2/2 patina), 6 Krejcar 1800 (2/2 zn.mincovny nedor., patina), 3 Krejcar 1800 C (-2/2- velké úhozy, skvrny, patina) 3ks
5 Krejcar 1820 A (-3/4), 30 Kr.1807 S (-4/4-), 6 Kr. 1800 B (-3/3- hr.), 3 Kr. 1800 B (-3/3-), 1 Kr. 1800 A, 1800 C, 1816 A, 1816 B (-2-1-) 8ks
3 Krejcar 1826 A, 1.775g, dr.hr., dr.rysky, na hraně stopa po zkoušce kovu na kameni, patina
2/1
3 Krejcar 1826 A, 1.594g, mírně just., nep.rysky, patina R!
Cu Krejcar, 1/2 Krejcar, 1/4 Krejcar, vše 1816 A, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina 3ks
2-1
Ferdinand V., 1835 - 1848
20 Krejcar 1845 A, 6.645g, nep.hr., nep.rysky, patina
20 Krejcar 1846 A, 6.640g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Salzburg-arcib., Max Gandolph, 1668 - 1687
3 Krejcar 1681, Zot.2031, Pr.1687, KM.228, dírka, patina
Salzburg-arcib., Zikmund III.Schrattenbach, 1753-1771
2 Krejcar (1754 - 1760), KM.374,389, patina
-1/5
Salzburg-arcibiskupství
Sv.Rupertus - na 1300 let arcibiskupství 1882 - sedící světec čelně, opis / 7-řádkový nápis, Nesign., postříbřený bronz 30 mm s původním raženým ouškem
Matyáš Korvín, 1458 - 1490
Denár b.l. (1482-1490), zn."n-kladívka", Husz.720, Unger.720, podobný jako RBS.628, 0.430g, nedor., pat.
Karel III.(VI.), 1711 - 1740
Poltura 1723, Kremnica, Hal.563, Husz.1631, 0.896g, exc., nedor., patina
Marie Terezie, 1740 - 1780
Cu Poltura 1765 KM, N.88, hr., rysky, patina
-2/2-
Cu Krejcar 1780 K, N.60b, Husz.1762, nep.úhoz, pěkná patina
Cu Denár 1763, bez zn.mincovny, N.89, Husz.1756, 6.753g, hr., pěkná patina