Československo - různé
Svazarm - medaile Za zásluhy o rozvoj Svazarmu, čísl. (1617), Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 42x43 mm s kovovým závěsem, kovová miniatura se sponou
1/-/1
SČSP - dvě varianty členského odznaku a odznak ke 40.výročí VŘSR (1957) 3ks
Česká republika - různé
Vojenská policie, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 30x28 mm s dvěma upínacími patkami
Vojenská policie, Nesign., postříbřený a smaltovaný bronz 30x28 mm s dvěma upínacími patkami
Bulharsko
Pamětní medaile na válku 1915 - 1918, BB.103, nepůvodní odlišná stuha
Čína - republika
Pamětní odznak Čínsko-korejského přátelství, Nesign., smaltovaný bronz 28x28 mm, jehlice chybí
Polsko - pamětní vojenské odznaky
Odznak Grunwald 1410 - Berlin 1945, Wel.20, Sign. Tlocznia Caritasu-Warszawa, postříbř. bronz 28x54 mm se šroubem
Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Odznak příslušníka gardového pluku, Sign.Z.D.Poběda- Moskva, zlacený a smaltovaný bronz 35x47 mm s upínacím šroubem, mírně poškozený smalt
1-
USA
Medaile Za chvályhodnou službu v armádě, Kerrigan.25d
Jiří z Poděbrad, 1458 - 1471
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.22, Cn.69, 0.420g, nep.nedor., pěkná patina
Peníz kruhový bez čtyřrázu, nedor., napr., okr. 3ks
2-1-
3-2
Vladislav II., 1471 - 1516
Pražský groš, Kutná Hora - Říha Zlatník, Há.VIII.a/3, 2.635g, nep.exc., nedor., nep.dvojráz, patina
-2/2
Bílý peníz dvoustranný, Cn6.Aa, Peukert.1, Sm.2, 0.437g, nep.exc., nep.nedor., pěkná patina
Bílý peníz jednostranný, Cn6.A1, Peukert.38, 0.371g, nep.nedor., pěkná patina
Bílý peníz jednostranný, Cn6.B8, Sm.11, 0.382g, zvlněný, nedor., pěkná patina
2
Ludvík I., 1516 - 1526
Bílý peníz, podobný jako Cn.A01, podobný jako CH.613, 0.371g, nedor., patina
Malý peníz, Cn7.10, Sm.60, 0.297g, nedor., patina