Církevní ražby
Praha, arcib. František z Pauly (1885-99). II. sjezd katolíků v Praze 1898. Portrét arcibiskupa, opis / postavy sv. Vojtěcha, sv. Václava a sv. Jana Nepomuckého, opis. Sign. Pichl. Cín 36 mm, pův. ouško
Praha - Břevnov, Benediktinské arciopatství sv. Vojtěcha a sv. Markéty. 1000 let kláštera v Břevnově b.l. (1993). Postava sv. Vojtěcha před klášterem, opis / kříž, latin. opis. Ag 0.999 (punc) 35 mm
LR
Praha - Strahov, kanonie Premonstrátů. Metoděj Jan Zavoral (1906-42). Úmrtní medaile 1942. Portrét, opis / zkřížená růže s třemi větvičkami, datum úmrtí, opis. Sign. Beutler. Zinek 30 mm. dr. kor.
-1/-1
St. Pölten, diecéze (arcib. Vídeň). Johannes Baptist Rössler (1894-1927). I. diecézní synod 1908. Budovy diecéze, nápisy / ve věnci nápisy. Sign. Christlbauer. Bronz 31 mm
Salzburg, arcib. Adabert Přemysl (1168-77, 1183-1200). Fenik (ERIACENSIS) (0,81 g). CNA-jako E1. opis nečit.
1/2
Eberhard II. (1200-46). Fenik (1,05 g), minc. Frisach. CNA-CA14var. nedor.
-1/-2
Fenik (0,93 g). CNA-Ca12. opis nedor.
Fenik (1,03 g), minc. Frisach. CNA-Ca16a. nedor., opis nečit.
Leonard Keutschach (1495-1519). Batzen 1515. Pr.-110, Zöttl-68, Šm.-B-15. nedor., dr. kor.
-2/3
Mat. Lang (1519-40). 2 fenik 1532. Arnošt Bavorský (1540-54). 2 fenik 1553, let. ?? (1553 ?). Mich. Küenburg (1554-60). 2 fenik let. ??. Pr.-288, 387, 375-388, 431-438 4 ks
─
Joh. Jak. Belasi (1560-86). 2 fenik 1562, mm. Berthold Thenn
-1
2 fenik 1575, mm. Berthold Thenn. Zöttl-735, Šm.-17-B-17
2
Wolf Dietrich (1587-1612). 2 fenik (15)87 b.zn. (1. ročník), mm. Chr. Schildperger. Pr.-859a, Zöttl-1015
Paris Lodron (1619-53). Tolar 1647. Pr.-1226. v ploše hlazen
2 krejcar let. ??, b.zn., mm. Josef Posch. Zöttl-typ 2. nedor.
Max Gandolf (1668-87). Ag klipa 1/9 tolar 1673 (3,15 g). Šm.-42-B-14. dobře oprav. dírka
1/-1
Groš 1681; 1 krejcar 1778, oba mm. Adam Prandtner. Zöttl-2031, 2049
2/2, -2/-2
Jan Arnošt Thunn (1687-1709). 3 krejcar 1690. Šm.-46-B-15
tém. 0/0
1 krejcar 1698, mm. Johann Polz. Zöttl-2254, Šm.-47-E-17
Zikmund III. Schrattenbach (1753-71). 1/2 zemský batzen 1759. Pr.-2358, Zöttl-3085