Prusko - král., Friedrich Wilhelm IV., 1840 - 1861
1 Groš - jednostranný negitivní otisk, Cu 15 mm_hry
3 Fenik 1843 A, 56 A, 65 A, 2 fen.1863 A, 65 A_5 ks
1až1-
Prusko - král., Wilhelm I., 1861 - 1888
Groš 1866 A, KM.485.1
Prusko - jižní - Polský zábor
1 Groš 1797 B, Cr.3 Polsko Stan.August - Groš 1767 G, Cr.38, Kop.2188
2/2-
Řád německých rytířů, 13.stol.
Brakteát, 15 mm, kříž, Bon.188, Kop.8987p_okraj, 4x proděr.
-2/-
Sasko - Míšeň, 15.století
Pfennig b.l., Sa.4403/2357
-1/-
Sasko - království, Johann, 1854 - 1873
2 Fenik 1859 F, KM.249 Würtemberg Wilhelm I. - 1/2 Krejcar 1846, KM.585
Württemberg, Eberharg Ludwig, 1693 - 1733
1 Krejcar 1693, KMG.249, Sch.4
-2/1
2 Krejcar 1694, Sch.4, KM.259
-2/2
Württemberg, Karl Eugen, 1744 - 1793
20 Krejcar 1768, Sch.128, KM.419
10 Krejcar 1764, Sch.127, Cr.42, KM.415 - různý znak_2 ks
10 Krejcar 1765, Sch.127, Cr.42, KM.415 - různý znak_2 ks
Württemberg, Wilhelm I., 1816 - 1864
1/2 Krejcar 1842, KM.585, Cr.160 NDR - 5 Marka 1971 A
Německo - drobné ražby císařství
Marka 1874 F-1/2, 1875 A 2/2 KM.7, J.9, 1891 A_3 ks
Marka 1901 A, 15 A, KM.14, J.17_2 ks tém.
1/2 Marka 1905 A, KM.17, J.16_tém.
1/2 Marka 1905 A -1/2, 10 Fen.1900 D, 05 J R!, 07 F, 08 D 11 D, 12 D, 13 A, 14 A, 16 D_celk.10 ks
10 Fenik z let 1876 - 1911_8 ks
10 Fenik 1903 E, J.13, Fenik 1908 D, J.10_2 ks
10 Fenik 1916 J, J.298