Česká republika, 1993 -
Sada oběhových mincí v původní etui - ročník 2007, 50 Haléřů - 50 Korun + Ag replika 5 Haléře 1924 8ks
Belgie, Leopold II., 1865 - 1909
5 Frank 1873, KM.24, hrany, rysky, patina
2/1
Frank 1909 - DER BELGEN - sign. bez tečky, KM.57.2, dr.hr., dr.rysky
Belgie, Albert I., 1909 - 1934
Frank 1911 - DES BELGES, KM.72.1, dr.hr., dr.rysky
Frank 1912 - DES BELGES, KM.72.1, dr.hr., dr.rysky
Frank 1913 - DER BELGEN, KM.73.1, dr.hr., dr.rysky
Belgie, Baudouin I., 1951 - 1991
5 Ecu 1987 - Karel V., KM.166, kapsle, patina
5 Ecu 1991 - Karel Veliký, KM.183 (pouze 10.000 ks), kapsle
Dánsko, Frederik VI., 1808 - 1839
2 Skilling 1809, KM.663, dr.hr., rysky, pěkná patina
2 Skilling 1810, KM.663, dr.vady razidla, lakovaný
2 Skilling 1815 - token, KM.Tn4, nep.vady razidla, nep.nedor., pěkná patina, téměř
Dánsko, Christian VIII., 1839 - 1848
3 Skilling 1842 FF, KM.729, 1.551g, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina, téměř
Skilling 1842 FF, KM.726.1, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
1/2 Skilling 1842 VS, KM.725, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
1/5 Skilling 1842 FF, KM.724, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
Dánsko, Frederik VII., 1848 - 1863
16 Skilling 1857 VS, KM.765, 3.926g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
4 Skilling 1856 VS, KM.758.2, 1.896g, nep.rysky, patina
Skilling 1852 VS, KM.754, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Skilling 1853 VS, KM.756, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina
Skilling 1860, KM.763, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina